Používateľka Zetenka

madlila
15. máj 2018

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o pomoc. Na konci marca som s používateľkou Zetenka uzavrela obchod a poslala jej peniaze na účet. Komunikácia s ňou je už nulová. Vôbec mi neodpovedá na správy a už neviem ako sa s ňou spojiť. Nemám ani peniaze ani tenisky od nej. Nie som konfliktný človek a všetko chcem v tichosti vyriešiť. Preto by som sa chcela spýtať vás, či ju náhodou niekto nepozná a nemohol by sa s ňou o tom porozprávať. Už som zúfalá. Prosím pomôžte mi. Ďakujem

madlila
autor
15. máj 2018

@rusalinka Písala som aj sem. Ale používateľka sa prestala prihlasovať a ani oni mi nevedia pomôcť.

januska20
15. máj 2018

@madlila ako to ,že má aktualizované inzeráty? Inak aj od predávajúcich má zlé hodnotenie,že neprebrala zásielku.
Aj keby sa jej niečo stalo,tak asi nemá inzeráty aktualizované.. 😕

madlila
autor
15. máj 2018

@januska20 Písala som teamu Modrého koníka a vraj predávajúcej preventívne pozastavili bazár. Ale nezdá sa mi to.

carolenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
madlila
autor
16. máj 2018

@carolenka Veľmi pekne ďakujem. Spojila som sa s ňou a zatiaľ to vyzerá, že sa všetko vyrieši. Ešte raz ďakujem.

ivusik33
16. máj 2018

prepáčte, že som sem vbehla, len sa chcem poradiť, dostala som takýto dotaz na môj inzerát od jednej ženy:
samanta771 • 0 inzerátov • 0 hodnotení

samanta771 dobri prosim vas pekne mam sinceka ide do skoli zme natom dost zle prosim aj ceru mam cera ma 17 rokov ties nema oblecenie som natom dost zle prisla som o manzela o rodini domceka moje rodicia ma tirali bola som natom dost zle teras zase som natom istom mam ceru sinceka som sama bivam u sestri lebo nemame nic nemame ani gde ist sincek chodi este do skolki nastupi do skoli vskolke stale to iste nosi nemamu co oblekat aj cere ale ak mozete aspon sincekovi nejake veci na leto letne prosim vas na kolena otu suprvocku

je bez príspevkov, bez profilu, a ten pravopis.... čo by ste urobili?? ďakujem

majka99999
16. máj 2018

@ivusik33 ignoruj

rusalinka
17. máj 2018

@ivusik33 na toto nemusíš vôbec reagovať 🙂 Takýchto je tu plno... niekto sa zľutuje, daruje jej a ona to potom predáva...