Používate pri varení zásterky?

elise
4. feb 2012

chcem sa spýtať či používate pri vareni zásterky, ak ano tak ake, iba do pása alebo su viazane okolo krku alebo nejake vtipné? ja nepouživam žiadnu zásterku ale jednu mám, tu používa môj 5 ročný syn ked mi pomáha🙂

latvia
4. feb 2012

nepouzivam ziadnu, aj ked obcas by bodla, hlavne ked zapnem mixer a cokolada sa rozprskne okolo 😀

ivett1
4. feb 2012

mám "až" dve so zaväzovaním okolo krku a obe používajú moje deti, keď mi pomáhajú.... hlavne pri pečení koláčov...(keď vidia múku a cesto, nemôžu odolať 😀...)...takže, mne sa neujde ani jedna zástera a potom aj tak vyzerám...

prasiatko30
4. feb 2012

Snazim sa pouzivat ju lebo ma strasne stve ked mam na veciach mastne skvrny z prskajuceho olejaly- neznasam to a potom vyprat to je o drzku. Pouzivam dlhu zasteru az pod kolena a zavazovanu na krku z takej tvrdsej latky neviem co to je presne

filipal
4. feb 2012

ja ano, peknu, cervenu, okolo krku, svedsky dizajn. 🙂 🙂 🙂
vela satstva sa tym ochrani od mastnych flakov.

traktor
4. feb 2012

nie..a narovinu poviem..po kazdom vareni vyzeram ako prasiatko.nie dost, ze uz som krasne okruhla 😀 ..ale aj spinava, vecne ruky do seba utieram..ale milujem varit a piect..len zastera , ta mi na chut neprisla..a asi to tak bude stale..ale.aspon vidiet, ze doma nieco robim..staci sa na mna pozriet 😀 😉

albireo
4. feb 2012

pouzivam,so zapinanim okolo krku. Po prichode z prace sa malokedy prezliekam a kedze po flakoch na obleceni netuzim,radsem si dam zasteru.

stardust
4. feb 2012

Dostala som do daru asi pat zaster, doteraz som ich nepouzila...asi som nejaka divna, ale pri vareni som sa este nezakeckala 🙂