Používate pri sexe erotické pomôcky?

zuzik16
14. mar 2016

Ahojte žienky, dufam že sa nenahnevate niektora za takuto temu. ale prave sa o tom rozpravame s kamaratkou. nasla si noveho priatela, zatial nič medzi nimi nebolo a dnes sa jej opytal či si v buducnosti nekupia nejaku eroticku pomocku? zostala z toho ako obarena, nema s tym skusenosti a ja tiež nie. neviem či je to bežné alebo nie. doteraz mala iba 2 partnerov a ani jeden niečo také od nej nevyžadoval. ale vraj mal vela partneriek, dokonca sa priznal že jeho posledna mala rada BDSM...
kamosku teraz chyta panika😀 nevie či nemá cúvnuť🙂

volavka4
14. mar 2016

nech necúva. Veď uvidí ako to pôjde ďalej a ak bude proti tak sa rozídu 🙂 nemusí robiť unáhlené závery

slnecnica174
14. mar 2016

@zuzik16 Najprv to chce otvorenu debatu bez tajnosti. Pokial sa ich predstavy ohladne intimneho zivota nezhoduju tak nech sa radsej rozidu.

zuzik16
autor
14. mar 2016

@slnecnica174
@volavka4
dakujem baby, ved aj ja som jej vravela, nech vyskusa, uvidi ako si budu rozumiet nielen intelektualne ale aj v sexe...a bude sa vidiet čo a ako🙂
ale ona sa vraj hanbi😀

misel0806
14. mar 2016

@zuzik16 urcite je to o vzajomnej dohode.. Nutit ju nikdo nemoze nasilu to nejde.. A on ak to vyzaduje asi je na to zvyknuty sex bez toho si nevie predstavit asi moc pozeral 50 odtienov sivej. Sex sa da vychutnat aj bez pomocok. Sak za vyskusanie nic neda uvidi ako sa im to bude vivijat. Hlavne nech sa nehanbi. V posteli sa treba uvolnit odviazat odtrhnut sa z retaze.😀😀

tyelde
14. mar 2016

my máme celkom zaujímavú zbierku všeličoho...ale zas beriem, nie každý má "na to gule" a keď sa jej to nepáči nech to nerobí...niektoré veci nepotrebuješ zažiť aby si vedela aký máš na to názor....ak sa len hanbí nech skúsi a uvidí, ak je v tom niečo viac tak nech sa na to vykašle, najhoršie čo môže robiť je sa do niečoho nútiť 😉

luciannka83
15. mar 2016

Mne to príde divné, že ešte spolu ani nespali a už sa pýta na erotické pomôcky. Ako po pár sexíkoch by mi to prišlo v pohode, ale takto mi to príde skôr divné. No a nech vyskúša a uvidí. Možno sa jej to zapáči. My osobne nepoužívame nič a ani si to veľmi neviem predstaviť a kvalita sexu taká, aká ma byť 🙂

volavka4
17. apr 2016

@zuzik16 ktora zena sa na zaciatku nehanbi? myslim ze to je uplne normalne 🙂 najma ked takto otvorene chlap nieco povie.

tea78
15. júl 2019
Používateľ tea78 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tea78.

Prečo cúvať? Však na tom nieje nič zlého a je to predsa spoločnej dohode. Možu si urobiť pekný večer, pozrieť na internetové stránky predajca týchto hračiek ... určite sa dá vybrať niečo čo by bavilo oboch. Ale vždy na to musia mať chuť obaja, žiadne nútenie sa

12romi34
22. júl 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

Ja by som chcela nieco skusit, viem ze moj chlap s tym nema urcite ziadny problem, no bojim sa celkom to obejdnat z netu, do predajne urcite nepoojdem :D nasla som eshop superlove, aj som si vybrala... ale zatial sa ostycham :D

chips_a
23. júl 2019
Používateľ chips_a je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od chips_a.

@12romi34 A čoho sa bojíš? pokial viem tak balíčky chodia domov diskrétne zabalené ;) a že mám s tým už kopu skúseností :D do obchodu by som práve tiež nešla, takto cez net je to super a pohodlné

12romi34
25. júl 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

no prave toho som sa bala, ze ako by to prislo alebo co. tak to som rada

eliska13
25. júl 2019

@12romi34 je to zabalené a nikto nič nevie😚

ninah1486
2. dec 2021
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

my pouzivame a velmi radi

beahavala
5. dec 2021
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

dost casto

wanda_16
4. apr 2022

Čaute baby, prišla som si po radu. S partnerom používame sexuálne pomôcky, ale opýtam sa na konkrétnu. Aký máte názor na vibračné vajíčko? Používala ho už niektorá z vás? Oplatí sa kúpiť ho?