Používa niekto prací prášok Formil z Lídla?

zuzu100
12. aug 2013

AKé máte skúsenosti?
Mám 2 deti 5 a 1,5r....mohla by som používať ten Formil, alebo treba ešte detsky prášok?

saska.t
12. aug 2013

@zuzu100 Nikdy som detske prasky nepouzivala,pouzivam formil na biele pradlo a je dobry,takze ostatne by mali byt ok, kup male balenie a skus,ci vam bude pasovat,tu v nemecku ich pouziva dost ludi,tak zle byt nemozu,kedze nemci su rozmaznani 😎

katy1979
12. aug 2013

Detsky prasok? Ak nemate nejake alergie je to zbytocne. Podla mna nic nevyperie. Na formil som nepocula zleho slova. V testoch dopadol tiez velmi dobre

zuzu100
autor
12. aug 2013

@katy1979 Ja pozuvam detsky prášok, ale naozaj, ako píšeš, skoro nič nevyperie 😒

kafoditka
12. aug 2013

@zuzu100 pouzivam formil dlhodobo, na biele, farebne aj cierne pradlo a som nadmieru spokojna. aj s avivazou z lidla... persil alebo ariel je oproti formilu predrazeny a pritom spravi formil rovnaku sluzbu 😝

katy1979
12. aug 2013

@zuzu100 deti mas dost velke kludne vyskusaj iny prasok. Pri prvom som v nom prala asi rok. Mladsi uz detsky nepoznal.

vanilia85
12. aug 2013

Ja pouzivam tiez formil ale sa mi zda ze vobec nevonia :(

klincek
12. aug 2013

@zuzu100 vyskusaj namiesto toho detskeho prasku gelovu Lanzu. perie dobre, a vonia len jemne, ziadny ekrazit🙂. ja ju pouzivam od narodenia deti (aj na nase pradlo, nechce sa mi striedat) a sme spokojni. ale flaky ako kakance, ovocie std. aj tak pred pranim predpieram zlcovym mydlom, to ani Lanza sama nezvladne🙂

zuzitko74
12. aug 2013

@zuzu100 Používam, ale nie prášok, ja používam prací gel Formil. Som spokojná. Tiež mám malé deti. S fľakmi je to celkom dobré, väčšina sa vyperie, niektoré na druhý krát. Deti nemajú žiadne reakcie na pokožke.

melana
12. aug 2013

Ja použivam formil a som velmi spokojna 🙂

mami.sk
12. aug 2013

kupujem Formil asi rok a je výborný 😉 používam hlavne ten na biele a farebné prádlo ale mala som už aj na čierne 😉
dobre vyperie a ešte aj pekne vonia 😉
detský prášok som používala asi do 3 mesiacov dcérky , potom sme prešli na obyčajný prášok 😉

rosa197
12. aug 2013

@zuzu100 podobne, tiež kupujeme FORMIL na biele aj farebné, je super všetko vyperie 🙂

luuuciiik
12. aug 2013

tiež kupujem aj prášok,aj gél Formil a určite je spokojnosť 😉

zuzu100
autor
13. aug 2013

@rosa197 pouzivas prások alebo gel?

rosa197
13. aug 2013

@zuzu100 gél 🙂 a je super...

ultra
13. aug 2013

prasok - formil na biele pradlo ziskal v casopise TEST 2 miesto. Myslim ze v porovnani cena/kvalita je viac ako uspokojivy. Pouziva ho aj manzelka. (Mne sa naozaj vyhyba...prisahamvacku)

janulla35
19. aug 2013

som s nim spokojna, použivam ho už roky....

syrik
20. jún 2014

Babenky dnes som bola v Lidli na Formil color prach a boli tam dva druhy - ten,ktorý chráni farby, ten bol posledný a otvorený a ten druhý mal napis Leuchtende waschen ( tuším). Aký je tam rozdiel? Vdaka

riskomelanka
29. máj 2015

Dievčence nemáte niektorá skúsenosťi a Viete mi prosím vas poradiť ktory stých Formil pracich gelou sú lepšie/ lepšie peru???Tie filip fine 1,5 l to sú na biele,cierne,farebne pradlo a na vlnu.Alebo Formil 2 l buď je na biele alebo farebné.Ďakujem za info

ak17
25. nov 2017

@klincek Toto je trochu neskora odpoved, ale je to rada pre kazdeho, kto to potrebuje. Lanza plus Vanish (kilove balenie) je fantasticke na skvrny! Ja niekedy namocim pradlo a necham aj den dva, potom dobre preperiem a musim povedat,ze je vsetko ciste zas ako nove! (mensie balenie sa neoplati, a prasok pouzivam ciste len na skvrny. Tak vydrzi dlhsie a ostatne sa vyperie beznym praskom. Ekvivalent malej Lanzy aj s Vanishom je Levandulovy Formil z Lidla, prekvapivo!!! Pouzivala som ho iba na skvrny na 1 den a po dni vsetko krasne, ako nove! Ale asi Lanza + Vanish je o trocha silnejsia. Lanza Color je tiez velmi dobra.)

ninah1486
9. feb 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

nepouzivam vôbec