Potykanie si muža

16. aug 2022

Ahojte píšem pre istotu anonym .nie nemám 15 a nie nenudím sa cez prázdniny 😀. Chcem sa opýtať na Váš názor. S manželom chodievam do jednej predajne pravidelne nakupovať veci pre psíkov.Predáva tam moja spolužiačka zo strednej a vždy sa jej zdravil vykaním Dlhšiu dobu som tam nebola a včera keď sme prišli zrazu si týkali.Je to normálne ???Lebo jeho odpoveď bola však o nič nejde....🙈🙈🙈A to isté sa stalo pár týždňov dozadu. Chodieva na rehabilitáciu a sestričku tam robí naša nová suseda s ktorou tak isto si vykal a zrazu ahoj ahoj že si chcela potykať susedka . akceptovať alebo ako sa zachovať??🙈🙈🙈🙈

diewcatqoo
16. aug 2022

Nie su to uplne cudzi ludia, je to tvoja byvala spoluziacka - s ktorou si ty predpokladam tiez tykas a suseda. Tiez si tykam s niektorymi susedmi, aj s muzmi, s ktorymi si manzel netyka. A ak ide o nejakeho jeho byvaleho spoluziaka, kolegu alebo znameho, s ktorym sme sa viackrat stretli (napr. aj v obchode), tak tykam automaticky, ked im tyka manzel.
Robis z komara somara.

anjelicek26
16. aug 2022

Suhlasim s prispevkom vyssie, robis s komara somara, ked niekoho vidavam casto a je v podobnom veku, tak mu proste tykam... a otazka ako sa mas "zachovat" je hadam uplne mimo no... co ides povedat spoluziacke (nechapem skutocne, preco jej vykas), ze netykajte prosim mojmu muzovi?

diewcatqoo
16. aug 2022

A ze ako sa zachovat, ci akceptovat.. ak to nebudes akceptovat, tak budes od manzela pozadovat, aby siel za nimi a povedal im nieco v style "sorry, moja zena nie je stotoznena s tym, ze si tykame, tak si, prosim, znovu vykajme"? To ti nebude trapne aj za neho? 🙂

zuzubb007
16. aug 2022

A pointa tejto otazky? Ziarlivost? Normalna vec mozno zena navrhla, ze tykajme si a co teraz? Zeny si sami nicia vztahy takymito kravinami, vobec nesledujem s kym si muz tyka ani pise, dovera je zaklad vztahu

ckocka
16. aug 2022

Ako to prosím ťa chceš neakceptovať?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tosomja
16. aug 2022

A čo má začať onikať?

sella38
16. aug 2022

Ako sa zachovat... tejto otazke nerozumiem a neviem si predstavit, ake alternativy zachovania sa mas...

veronikaszabova
16. aug 2022

Ze "akceptovat to"??? 😂😂😂😂
Ty, ked si s niekym potykas, pytas si na to suhlas muza?? 😂😂😂

autor
16. aug 2022

@anjelicek26 ja mojej spolužiačke tykam

autor
16. aug 2022

Ďakujem za odpovede 😀😀😀😀

h2
16. aug 2022

@anjelicek26 Ona spolužiačke nevyká, vykal jej len jej muž, keďže sa nepoznali.
Autorka, mala si ho rovno s tou spolužiačkou zoznámiť, boli by si potykali hneď vtedy. Ak myslíš, že teraz si zrazu tykajú, lebo niečo spolu mali, tak v tom prípade by si práveže vykali aj naďalej, aby boli nenápadní. Takže fakt toto pusť z hlavy.

mam1na
16. aug 2022

Potykanie si je v poriadku, ak naň pristúpia obaja. Alebo z čoho máš obavy?
Keď v tomto smere čosi naznačíš ex-spoluziačke resp susede, len zo seba spravíš žiarlivú hysterku. Ak ide o tú spolužiačku, nevidím za tým žiaden románik ani flirt. Proste možno ona sama navrhla tykanie z titulu, že ste boli spolužiačky.
Buď zdravo sebavedomá žienka a nabudúce odľahči situáciu - obráť to celé na srandu. Ty si s mužmi nikdy nepotykáš? 😊

elizabet173
16. aug 2022

@veronikaszabova písomný 🙉

panelacikova
16. aug 2022

tiež si myslím, že o nič nejde a to ja som na tieto veci vo všeobecnosti veľmi opatrná 🙂

zdenkatv3
16. aug 2022

Neviem, preco by si to mala nejakym sposobom riesit, ved o co ide? Je to len tykanie. Poznaju sa predsa. Bola by si spokojnejsia, keby na seba zazerali alebo sa uplne ignorovali? To by podla mojho nazoru skor nebolo normalne. Nechaj to tak, ved je to uplne normalne. Netreba byt zbytocne paranoidny, nerobi to dobrotu.

belllinka
16. aug 2022

Je jasne ze ma nieco s tou zenskou z predajne a aj so sestrickou. Urcite si to rozdali do trojky, kym si bola prec. Preco by si inak zacali tykat v rovnakej dobe? Toto je na rozvod, okamzite! A s tymi dvoma mrchami si to chod vytmavit rucne strucne.

janezz
16. aug 2022

To sú problémy 😅🙈 my sme sa nasťahovali do domu po mojej babke, ktorý sme si s mužom prerobili. Susedov poznám celý život, vykam im. A zrazu ako sme sa nasťahovali, môj muž všetkým tyká. Mám sa s ním kvôli tomu rozviesť? 🤣🤣

simona20201309
16. aug 2022

Vieš koľko krát sa mi stalo, že som si potykala skôr s muzom, a s jeho ženou sme si ešte vykali? Bolo mi to nepríjemné, ale proste s ním bola príležitosť- menil nám podlahy v triede, s jeho kolegom som kamoška od detstva a tak sme si automaticky potykali. S jeho ženou som sa stretávala len pri preberaní dieťaťa. To isté s novými susedmi. Manžel má s ním zoznámil, potykali sme si. Jeho žena tam nebola. Vykali sme si ešte rok, kým prisla príležitosť.
Každopádne mi to bolo blbé zdravit sa im dobrý deň a ahoj. Myslíš, že si ich manželky tiež mysleli, že niečo spolu mame?🙈
Naozaj nič za tým nehľadaj. Potykanie absolútne nič neznamená. Skôr si myslím, keby robili niečo poza tvoj chrbát, hrali by formu a slušne by si vykali naďalej.

petamich
16. aug 2022

@janezz no podla mna ano 😂😂

danica2711
16. aug 2022

no možno by bolo lepšie, keby si mala 15 a nudila sa cez prázdniny, pretože tento "problém" fakt nie je normálny, zamysli sa nad sebou a svojou žiarlivosťou

sella38
16. aug 2022

@danica2711 tak ty si za tým dala skvelú bodku, myslím, že nič viac netreba dodať. 👍

janezz
16. aug 2022

@petamich pôjdem dať teda papiere pripraviť 👌🤣

gubcikova
16. aug 2022

Môj chodí na pivo a čašníčky mu tam týkajú.Ked som sa ho opýtala kedy si potykali povedal ,že nevie,lebo ostatným v partii týkajú,tak začali aj jemu.A keď som tam aj ja týkajú aj mne 🤷

fatima99
16. aug 2022

podla mna zbytocne panikaris a robis vedu z veci z ktorych netreba, tiez si tykam s kadekym a vobec to neriesim a neviem si predstavit, ze toto by trapilo mojho muza, ved by sme sa zblaznili 🙂

miriam11
16. aug 2022

Chudák tvoj muž.

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz