Potvrdenie o AG teste v angličtine

vikusjk
26. apr 2022

Ahojte zienky, prosim vas tie, ktore mate skusenost, bude mi na cestu do FR (letecky Ryanairom z Viedne) stacit covid pass stiahnuty v appke green pass z negativneho Ag testu? Neviem, ci su aj ine formy covid passu, alebo potvrdenia o negativnom Ag teste v anglictine, ci si mam o to nejako specialne ziadat, alebo staci stiahnut toto. Dakujem

janai1
26. apr 2022

@vikusjk áno, však Green pass je medzinárodný

vikusjk
autor
26. apr 2022

@janai1 dakujem, mas to z vlastnej skusenosti, ze to stacilo pls? Kamoska totiz potrebovala specialne potvrdenie s peciatkou a podpisom lekara, ked isla do Egypta, ale mozno pre FR to neplati. Vies, nechcem prist na letisko a neodletiet, radsej si to vopred overim. Ten ryanair ma take stupidne chat centrum, ze tam len automaticky robot odpoveda a nic som sa nedozvedela, na mail este neodpisali. Tak zistujem, kde sa da...

janai1
26. apr 2022

@vikusjk vo Francúzsku som nebola ale Grécko, Česko, Rakúsko, Taliansko stačí toto, ved je tam názov laboratória kde ti test spravili a QR kód je dôležitý aby si ho vedeli oskenovať

vikusjk
autor
26. apr 2022

@janai1 skvele, cize mi staci ist na Ag test v nedelu a nahrat si ten covid-pass do appky, to je super, dakujem ti velmi pekne 🙂