Poštový kuriér

luminka13
17. mar 2023

Ahojte 🙂 Mám otázku týkajúcu sa poštového kuriéra. Na pondelok som dohodnutá so sestrou, že ju prídem pozrieť a budem tam až do večera. Býva v inom meste. Ale tipujem, že práve v ten deň príde aj spomínaný kuriér. Ako je to potom keď vás nezastihne doma? Automaticky bude balík uložený na pošte? Asi nie je šanca, že príde na ďalší deň..samozrejme po dohode, však? Zatiaľ som vždy všetko prevzala, tak presne neviem ako to je v prípade keď nie, ale asi tuším. Každopádne vám moc ďakujem za odpovede 🙂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1608
17. mar 2023

@luminka13 treba mu hneď ráno zavolať. Mne napríklad raz priniesol balík aj do vedľajšej dediny, lebo mal aj tam cestu. Ale väčšinou teda nechávajú na pošte.

simona20201309
17. mar 2023

@luminka13 nemôže ti balík prevziať suseda?

luminka13
autor
17. mar 2023

Veľmi vám ďakujem za odpovede 🙂❤️ Verím že sa s ním bude dať dohodnúť. Skúsim sa mu hneď ráno ozvať. Najlepšie by bolo keby mi to vedel doručiť nasledujúci deň. Ja momentálne bývam v Modre a tu je pošta otvorená do 16tej a často sa stáva, že je zatvorená aj oveľa skôr. Tu človek naozaj nikdy nevie či to stihne. A väčšinou to časovo nestíham. No a susedia nie sú zrovna najmilší. Škoda. Tak preto by to bolo super. Za sestrou idem do Pezinka a to neviem či tam bude mať cestu. No určite sa mu v pondelok (ak mi príde sms) ozvem a dohodnem sa s ním 🙂 Ešte raz vám z celého srdca ďakujem 🙏❤️

lintu
17. mar 2023

Na internete sa dá zmeniť adresa doručenia. Nedávno bol u nás poštový kuriér a deň pred tým pošta poslala email.

luminka13
autor
17. mar 2023

@lintu Ďakujem ti prekrásne za odpoveď 🙂❤️ Aj mne sa predtým vždy ozvali emailom a na ďalší deň sms-kou. No naposledy mi prišla len sms v deň doručenia. Bolo by skvelé keby som si to mohla zmeniť

lintu
17. mar 2023

Aj nabudúce 🙂 Na každej pošte to potom asi funguje ešte aj v tomto inak. Ono v podstate by stačilo, keby máš číslo zásielky. Keď si ho hodíš do trasovania na stránke pošty, ukáže ti v akom stave je zásielka. Deň pred zvozom sa tam určite bude dať zmeniť adresa/deň aj bez emailu.

luminka13
autor
17. mar 2023

@lintu Milé ❤️ ďakujem 😊 Áno to číslo zásielky by mi veľmi pomohlo. Len škoda, že ho nemám. Vo štvrtok mi prišiel balík a chýbala v ňom jedna vec, tak mi ju dnes dodatočne poslali. A myslím si, že mi ju kuriér doručí v pondelok. Tak neviem. Keď je to takto, tak tipujem že sa ozvú ráno sms-kou a tam už to číslo zásielky bude. Nevadí. Aj tak moc ďakujem 🙂