Postava Dary Rolins

11. nov 2022

Brutálna postava Dary Rolins. Krásne fotky ku koncertu k jej 50tke. Som žena a slintam/závidím. 😂
Čo myslíte, ako vyzerá jej denný jedálnicek od raňajok až po veceru? Chcem to isté čo ona. 😂
P. S. Téma pre zábavu.

marca12
11. nov 2022

V prvom rade ona sa vela hybe,tancuje,sportuje,nesedi,cize ta postava je aj odmakana. Najdi si clanky s nou vacsinou sa jej pytaju na jedalnicek. Alebo jej napis priamo na ig,zvykne odpisovat. Vyzera bozsky klobuk dolu,mat jej postavu v takom veku. No ja si aj tak myslim,ze si pomylili cislo. Vyzera na menej ako 40. 😀

zmrzlinka2021
11. nov 2022

@marca12 je krásna, ale je tam aj mega makepu.

zmrzlinka2021
11. nov 2022

Základ je strava, pohyb a myslenie

kofa77
11. nov 2022

postavu ma fakt odmakanu, navyse v prechode o to tazsie, tam prachy nepomozu, pokial nema pevnu volu a tu ona ma. pamatam na jej fotky v playboy casaku, vyzerala dost o nicom, tak ten progres je brutalny.

kofa77
11. nov 2022

ale v tvari je rozdiel v reali a na foto

autor
11. nov 2022

@kofa77 koľko mala rokov v tom playboyi?

buberova
11. nov 2022

Podľa mňa má na to ľudí aby vyzerala dobre a tak ako možno bežný pracujúci človek chodí na 8+ hodín do práce, ona sa môže 8+ hodín denne starať o to aby vyzerala dobre, keďže to je to čím sa hlavne ona ako celebrita prezentuje..

Ale hej klobúk dole a určite by som brala vyzerať ako ona 🙂

kofa77
11. nov 2022

ani neviem, nechce sa mi to hladat, nemala dceru, nemala silikony, bola taka hruska celkom, plocha uplne a taka hruskoidna

kofa77
11. nov 2022

tak vraj 1999

kofa77
11. nov 2022

@buberova ale mas ludi, ktori h... o robia, maju kopec prachov, ludi okolo seba a nevyzeraju tak dobre ako ona. je to o pevnej voli.

ku_uk
11. nov 2022

Tak vyzerať v 50tke, čo sa týka postavy top, na tvári sa skôr či neskôr vek ukáže, ale postava je odmakana👍

kofa77
11. nov 2022

bola teraz v radiu u Maresa, v tvari vyzerala divne, hybala len ustami, aj to divne.

ku_uk
11. nov 2022

Ale inak v tvári by som chcela vyzerať ako Kveta Horváthova v jej veku 😁😁😁 ta snad ani nestarne

kiki68
11. nov 2022

Poziciam moju trenerku, do 6 mes si ako od Mattela 😀 ale chce to naozaj posluchat profi cloveka. Lebo tie zazraky nie su iba tak za cokoladu milku k telke

marca12
11. nov 2022

@zmrzlinka2021 myslela som skor na jej postavu,tu ma uzasnu a hlavne je to velmi dobry clovek. Poznam babu,ktora u nej tancovala. Fakt velke veci pre ne robila a aj robi srdcom,pomaha mnohym ludom nezistne. Mne skor ta jej clovecina sedi.

buberova
11. nov 2022

@kofa77 určite musí mať aj pevnú vôľu

kofa77
11. nov 2022

@marca12 ano, to je pravda, je velmi prijemna, empaticka a nezistna. teda ja jej kamoska nie som😀, ale poznam niekoho, kto ju pozna.

kiwi3
11. nov 2022

neviem, aka je (moze byt fajn) a urcite na sebe maka, ale priznajme si, ze plastickej chirurgii sa nevyhyba. budem zla, ale podla mna to nie je zrovna kraska od prirody. ale napriklad v showbiznise v usa a gb nic vynimocne, tam je to norma, tvarit sa, ze clovek len tak dobre starne... pritom pravda je taka, ze je kazdu chvilu u chirurga, ktory to robi po malych krokoch. staci si pozriet par videi na youtube o plastic surgery

autor
11. nov 2022

@kofa77 v tom playboyi vyzerala teraz fakt hrozne

zuzanka.zuzu
11. nov 2022

@marca12
@kofa77 no úplne mi slza ukapla 🙄 " velmi prijemna, empaticka a nezistna" nezneužije záchranárske vozidlo s majákom aby sa dostala z jedného svojho koncertu na druhý, pitcha jedna 😠

lubica088
11. nov 2022

@kiki68 naozaj by si vedela odporucit schopnu trenerku ? 🙏

panelacikova
11. nov 2022

@kiwi3 toto si perfektne vystihla. teraz vyzerá v ksichte ako cez kopirák s inými umelými tvárami....

panelacikova
11. nov 2022
luccija
11. nov 2022

@panelacikova minuly mesiac mala hodinovy koncert na dnoch obce o par dedin dalej ako byvam.Hodinu tancovala raz sa napila mineralky.Je velmi pekna podla mna ovela krajsia ako na fotkach, malo makeupu, vlasy polomastne do copu, leginy a tielko.Na zivo je velmi stihla a prirodzena.Najviac sa mi pacili starsie zeny, ktore stali pri mne s pivom a ciganskou v chlebe a ohovarali, ze bodaj by tak dobre nevyzerala, ked roky nic nerobi🤣podla mna ma velku sebadisciplinu a je cista profesionalka.

sluchatka
11. nov 2022

Raz som pozerala nejaku relaciu o nej, a jej znami sa vyjadrovali, ze ona velmi striedmo je. V restikach si objednava iba zeleninu na pare atd.. postavu ma vydretu. A vyzera super

panelacikova
11. nov 2022

@luccija reagujes na mňa, ale úplne od veci. Píšem o tom, koľko má za sebou plastík. Ja o voze, ty o koze...

heln
11. nov 2022

ahoj, myslim, ze jej postava je hlavne odmakana pri cviceni s osobnym trenerom.

sisaka
11. nov 2022

@marca12 to si myslíš, že tak dobre vyzerá, lebo sa o seba stará? 🤦‍♀️ No stará, ešte že existuje plastická chirurgia, lebo by hviezdy boli v … keby vyzerali primerane veku.
Prsia si tiež vylepšila a bohvie čo ešte, skratka prirodzená krásavica….

sluchatka
11. nov 2022

@sisaka myslim ze ona sa tym netaji, ze ma vylepsenia.. a preco takyto ustipacny komentar? Ved nech si da co chce, je to jej telo.. ty si nedavaj nic a starni ako chces, kazdy podla seba. V dnesnej dobe sa davaju aj 20 rocne vylepsit aj necelebrity

miadi
12. nov 2022

Aaaach Mne to pride taka zbytocna tema tu o nejakej cekebritke vzdy sa to zvrhne ked je to žena na kritiku. Ved ked ju tak obdivujes najdi na fb nejaku skupinu fanusikov kde o nej mozete pisat pozitivne veci . Neber to ako kritiku len tu tvoris podu na ohovaranie. Ved napis jej a Mozno ti odpise. Mne odpisala žena ktoru som obdivovala Anne Rice spisovatelka autorka interview with vampire.. aj Paolo Coelho. Dara som si vsimla davnejsie bola Mozno este je dost aktivna na Fb.