Poštár na dedine

bazarik2021_
7. sep 2022

Zdravím som na materskej a nemám sa možnosť dostať do mesta na poštu keď že mám malé dieťa
Bývam na dedine chodí poštar s poštárkou
Nebol problém
Ale posledné tri dni poštar neotvara dvere aby si ľudia mohli vybaviť alebo poslať balíky
Nechápem tomu
Len sedí v aute a nič viac počká par minút a odíde

bert22
7. sep 2022

@bazarik2021_ tak to mate teda velmi zvlastne :D nechapem takyto pristup, fakt nie. mala dedina a musis riesit este taketo veci. porazilo by ma.

nelca84
7. sep 2022

@bazarik2021_ Dobrá Niva predsa poštu má.
Ten poštár je možno len doručovateľ a nemá možnosť prijať podaj. Čo takto si zavolať na príslušnú poštu a opýtať sa? My to ťažko budeme vedieť.

solange7
7. sep 2022

@bazarik2021_ postar neotvara dvere na aute... Aj si skusila trhnut kluckou? 😀
Tvoja obec nema postu? Ked ti pride zlty listok kam si chodis po postu?

bazarik2021_
autor
7. sep 2022

@solange7 no však je to žltá dodávka z pošty on sedí v predu a vždy zvykne otvárať dvere vzadu a tam si ľudia vyberajú a posielajú postu ale posledne tri dni nič len sedí v predu a keď mu klopem na okno tak ignor

bazarik2021_
autor
7. sep 2022

@nelca84 no ja nebývam priamo na dobra nive ale obec patrí ku dobra nive
A odjakživa to tak funguje a posledne tri dni je to zvláštne

sense
7. sep 2022

@bazarik2021_ tak prejdi na postu alebo zavolaj na postu a spýtaj sa ci tieto služby už neponukaju

nelca84
7. sep 2022

@bazarik2021_ ak je to par dni, mozno je od septembra nejaka zmena. Snad necakas, ze to vytelefonujeme za teba 🙈 my tu nie sme vestice

1didiana1
7. sep 2022

skusila by som si zavoalt na postu a zistila by som si, ako teraz funguju. ako nemas co oneho spravit alebo sipotom len zajst nejako na postu osobne

solange7
7. sep 2022

@bazarik2021_ takze ked podides k dodavke a vizualne kontaktujes vodica, tvari sa ze je priesvitny a ignoruje ta? 😀
Lebo podla mna by si sa mohla spytat aj priamo jeho, co je vo veci a ci sa nieco zmenilo.

srferreira
7. sep 2022

@solange7 tiez si neviem predstavit situaciu, ze ona mu klope ma okienko a on ani obraz ani zvuk. Ja nic ja muzikant 🤷‍♀️
Autorka postar sedi a kuka do blba ci ako?

elizabet173
7. sep 2022

@bazarik2021_ keď klopeš poštárovi na okno, on len sedí ako socha a ani nepootvorí okienko, aby sa spýtal, čo chceš? Možno by pomohlo, keby si mu to okienko začala natierať farbou, asi by sa pohol

bazarik2021_
autor
7. sep 2022

@srferreira poštar je nepríjemný prehovorí len keď idem niečo poslať a povie len sumu koľko mam zaplatiť inak keď sa niečo opýtam neodpovedá

brembo
7. sep 2022

zavolaj na poštu. Ked tá služba je ešte aktuálna,tak podaj stažnost. No podla mna,ako teraz pošta škrtá rozpočet,tak tu službu zrušili.

vlasta1818
7. sep 2022

@brembo aj to je inak možno pravda. Ak im siahli na plat, tak sa nie je čo čudovať, že sa mu proste nechce robiť veci navyše

bazarik2021_
autor
7. sep 2022

@vlasta1818 nasla som toto

nelca84
7. sep 2022

@bazarik2021_ no vidis, tym si mala zacat a nie pytat sa na MK, kde o tom nemozme mat ani sajnu

srferreira
7. sep 2022

@bazarik2021_ no teda ako odpovedat by mohol.

brembo
8. sep 2022

@bazarik2021_ šikulka🙂