Pošta do Anglicka

freeja
10. feb 2021

Prosim vas, neposielali ste niekto poslednou dobou prostrednictvom Slov.posty list do UK? Je mozne, ze ten moj tam cestuje uz vyse dvoch tyzdnov? Zeby kvoli korone boli az take velke sklzy? Vdaka

deedol
10. feb 2021

@freeja tam som neposielala, ale opacnym smerom mi teraz isli zasielky cca mesiac. ani nie ze korona, ale brexit... resp. asi oboje. kamoska si tiez nieco objednavala v januari a este jej to neprislo.

janulik270
10. feb 2021

Ja som posielala list.zasielku ale do Irska a ano je to koli korone :( Moj cestoval 3 tyz.Na poste som.bola povedali ze do zahranicia je problem teraz dlho idu.Za 5r predavania minule balik z Po do BA co je Slovensko cestoval 2.5tyz 🙈

deedol
10. feb 2021

jaj, a este - posielala som pred vianocami do norska a islo to presne mesiac. ale zas z nemecka som dostala balik o 3 dni.

freeja
autor
10. feb 2021

@deedol
@janulik270 rozumiem, vdaka 👍 tak dam tomu este dva tyzdne. Na brexit som uplne zabudla 🤦

adamadent
10. feb 2021

Posielali sme list 27.12. Prišiel tento týždeň v pondelok. 🙄

mabenn
10. feb 2021

11.12. som posielala balik do Skotska, dosiel tam 7.1.

freeja
autor
10. feb 2021

@adamadent
@mabenn 😅😅😅😅 okej, uz je mi to jasne

karolinakr
11. feb 2021

@adamadent ste posielali blahoželanie k Vianociam? Nevadi, trošku sa to omeškalo😀

adamadent
11. feb 2021

@karolinakr pár dni po Vianociach s Novoročný vinsom ale keby som vedela pridám už aj veľkonočný pozdrav s kuriatkami 😄😄😄

karolinakr
11. feb 2021