Posielanie peňazí

bobika492009
26. sep 2013

Ahojte, chcem sa opytať - Ako je najlepšie poslať predavajucej peniažky? Priamo v banke , alebo poštovou poukážkou priamo na učet. Viem že v banke je prevod peniazkov hned v ten den, ale neviem ako to dlho trvá poštou . Poštu mam hned za rohom, tak pre mna je to vyhodnejsie. Banka si uctuje poplatok 0,50centov, a pošta? Predtým som platila v banke, ale kedže poštu mam hned tak by som rada takto.. Ale je pravda, že peniažky by som chcela aby mala predavajuca čim skor.. , a ja kupovany tovar tiež 🙂 Vopred sa ospravedlnujem za možno priblbú otazku 🙂 Dnes platíme pošte (aj banke) dosť penazi :-/ Diky za odpovede

josenka
26. sep 2013

Internet banking - neplatíš ani pošte ani banke.

sissy27
26. sep 2013

@bobika492009 určite internetbanking, nič lacnejšie ešte asi neexistuje... na pošte poplatok neviem, ale určite nejaký je, tuším to závisí od sumy, ktorú posielaš, banka si účtuje len za priamy vklad na pobočke, a teda pri platbe cez IB má predávajúca na účte do 24hodín /v prac.dňoch/ v rámci slovenských bánk... bankový účet asi máš, tak šup na pobočku zriadiť internetbanking 😉

darina1952
26. sep 2013

no už aj pošta nám zdražela, minule som k poukážke na 28eur doplácala asi 60centov za uskutočnenie platby... Aj šek jej pôjde dlhšie, asi 3 dni to trvá kým ho dostane. Naozaj je nalpohodlnejší a najlacnejší prevod cez internetbanking alebo e-pay. 🙂

bobika492009
autor
26. sep 2013

dakujem Vám 🙂