Posielanie cez packetu

anka1709
30. máj 2022

Ahojte, chcem sa opýtať, ako pošlem cez packeta balík tak, že budem mat peniaze vopred na účte? Myslím to tak že pošľú mi peniaze a keď peniaze prídu na účet pošlem im tovar.

veronikaszabova
30. máj 2022

@anka1709 normalne - stiahni aplikaciu, vsetko vyklikaj, zaplat kartou postovne a hotovo. V apke budes mat kod, napis ho na balik a odnes do pakety. Jednoduche

anka1709
autor
30. máj 2022
anka1709
autor
30. máj 2022

@veronikaszabova lenže tam sa dá zakliknuť iba dobierka

cubo2
30. máj 2022

@anka1709 odpoveď je - nijako. Nemôžeš dostať na účet peniaze bez toho, aby ich packeta vybrala od príjemcu balíka. To si ako predstavuješ, že ti kuriérske spoločnosti budú posielať na účet peniaze len tak, ešte predtým ako im odovzdáš balík? 😂 Neviem odkiaľ si spadla.

Čiže buď ti to príjemca pošle dopredu dobrovoľne na dobré slovo, že mu potom pošleš balík, alebo si zaklikneš dobierku a peniaze ti Packeta pošle asi dva týždne po doručení balíka.

veronikaszabova
30. máj 2022

@anka1709 Ved kupujuca ti poslala € na ucet. Ano?
Tak tam dobierku nedavaj, logicky. Daj pokracovat

anka1709
autor
30. máj 2022

@cubo2 Nie nechcem aby mi kurierska spoločnosť posielala peniaze, ale ten dotyčný čo si to kupuje. Ja len chcem predísť tomu, že pošlem na dobierku a balik nevyzdvihnú a ja zaplatím poštovné 2,50…

anka1709
autor
30. máj 2022

@cubo2 a nespadla som Odnikiaľ, normálne som sa slušne opýtala, nevyznám sa v týchto veciach, este som nikdy nič neposielala a chcela by som popredavať vecičky po synčekovi.

eva233
30. máj 2022

S packetou sú dve možnosti
1. Kupujuca ti pošle sumu sa predavanu vec + 2,50.za packetu. Ty zaplatis 2,50 za packetu a pošleš balík.... To ze je tam napísané dobierka jednoducho neodkliknes a pokračuješ ďalej..
2. Kupujuca ti pošle na účet sumu za predavanu vec a ona sama si poriesi packetu a tebe pošle len ten kód s ktorým ty prídeš do predajne a pošleš balík.
A aj na dobierku sa v pohode dá poslať aj cez poštu. Dohodnem sa s kupujúcim aby mi poslal poštovné za dobierku (ja neprídem o poštovné v prípade nevyzdvihnutia) a zvyšné peniaze mi prídu na dobierku.

cubo2
30. máj 2022

@anka1709 tak potom jej napis, nech ti posle 3.50 dopredu na ucet (plus dobierka) a potom posles balik na dobierku

mendynka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aaalenkak
27. sep 2022

@anka1709 nezakliknete tam nic a iba date pokracovat. Posielam tak veci z bazariku, kupujuca posle peniaze za veci na moj ucet + postivne za packetu a ja to objednam a idem podat na vydajne miesto

mendynka
27. sep 2022

@aaalenkak Ahoj, nevieš prosim ta poradiť. Mam aplikáciu packeta. Keď kliknem na odoslať balík, píše, aby som si skontrolovala moje udaje a email, čo máš zadané správne. Potom mi píše, ze mi pošlú potvrdzovací email, a keď ho nenájdem bude v spame, lenže nič mi nechodí ani v spame nič nemám. 😡

aaalenkak
27. sep 2022

@mendynka skus sa uplne odhlasit nanovo prihlasit. Alebo pozri ci mas zadany v aplikacii dobry e-mail, ak ano a nechodi, skus zadat iny, ked ti na iny email pride tak je nieco zle, mozno tam mas navyse medzeru, alebo nieco

mendynka
27. sep 2022

@aaalenkak Ďakujem, na iný email mi to išlo. Môj mam zadaný správne, tak neviem..😃 A to vypisujem cez aplikáciu? Alebo stačí si zájsť do zasielkovne a poslať.

aaalenkak
27. sep 2022

@mendynka cez aplikaciu iba

arabela55
8. nov 2022

@veronikaszabova zdravím a neviete poštovné sa dá platiť aj priamo v packete v predajni alebo len vopred cez kartu?

veronikaszabova
8. nov 2022

@arabela55 kartou cez aplikaciu

mlenka121
19. apr 2023

@veronikaszabova Pekny den, natrafila som na tuto komunikaciu... Prosim neviete mi poradit, aky rozmer vezme zasielkovna? Potrebujem poslat vanicku z kociara. da sa zlozit do "placky" a rozmer je cca 80x40 a vyska po zrozeni 15cm a vaha cca 5kg

veronikaszabova
19. apr 2023
mlenka121
19. apr 2023

dakujeeem

dankaaas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mlenka121
5. okt 2023

@dankaaas nemusite jej ho dat, moze pouzit aj svoj. Mne tak teraz mamicka posielala cez packetu balicek a zadala tam svoj mail, kedze moj namala.

iwet9
9. okt 2023

idem sa opýtat kupujuca mi posiela peniaze cez packetu ale že a tam amm natukat aka som banka a cislo karty a vsetko o nej tak to funguje alebo ??

lejka218
10. okt 2023

@eva233 dobrý deň prosím Vás keď mi kupujúca pošle kód na packetu tak potrebuje moje tel.číslo email aj číslo účtu?

lejka218
10. okt 2023

@mlenka121 telefónne číslo a číslo účtu musím asi zadať však? alebo naopak mail a číslo účtu?

mlenka121
10. okt 2023

@lejka218 ja som nezadavala, iba adresu

lejka218
10. okt 2023

@mlenka121 takže ste čo zadali? lebo ja som predávajúca a kupujúca chce odomňa číslo účtu, môj mail aj tel.číslo..

mlenka121
10. okt 2023

ja som bola kupujuca, tak asi neporadim. Ak ona kupuje od vas tak nechajde to poslat dobierkou a tym padom mate vyriesene aspon myslim

eva233
10. okt 2023

@lejka218 mail a telefón áno aj keď ona posiela kód tak to Teoreticky nepotrebuje. Skôr kvôli tomu aby ste aj vy mali info o zásielke. No a číslo účtu asi kvôli tomu aby vám poslala peniaze nie?

lopka1313
10. okt 2023

@iwet9 nie. Toto je podvod. Jedine, co od Vas moze kupujuca chciet, aby Vam zaplatila, je IBAN a meno majitela uctu (moja banka chce aj meno majitela). Nic ine zadavat nemusite