Posielanie balíka z dedinskej pošty

sableinthine
29. jún 2016

Ahojte. Mám taký menší problém s našou Slovenskou poštou. Ako sme sa presťahovali na dedinu, posielam balíky tu na pošte. Absolútne nechapem aky tam maju system, kedze furt, ked poslm balik prvou triedou dokonca ich posielem rano, tak pride az o dva dni, ako ked poslem obycajne!!! Stava sa mi to zakazdym. Naco si potom priplacam tu prvu triedu??? 😠 a ked posielam zase obycajne,tak pride niekdy az o tri dni. Nechapem preco im to tal so pekla, dlho trva??!!.mate s tym niektora skusenost???

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sableinthine
autor
29. jún 2016

posielať nedajú ? tak potom ako to, že ich posielajú ? ... 🙄

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sableinthine
autor
29. jún 2016

Tak potom prečo si priplácam za prvú tiredu ? a nalepia mi tam tú nálepku ? 😠

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sableinthine
autor
29. jún 2016

Ved aj ja to zasielam ako list prvou triedou, a vždy to príde o dva dni neskôr.........

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jancazvalova
29. jún 2016

To som tiez netusila ze baliky sa uz 1 a 2 triedou posielat neda, no dobre vediet🙂

evittam
29. jún 2016

@sableinthine Pozri je jedno či je to "dedinská" alebo "mestská" pošta - ak zaplatíš list 1.triedu tak má byť doručený ako list 1.trieda a nie o dva dni. 😉 . Čiže sťažnosť.
@jancazvalova Ani ja nie - tiež som kukala "ako puk"....no zmeny sú stále....

timea7
30. jún 2016

@sableinthine spýtaj sa na to a sťažnosť. Inak je úplne fuk, či to posielaš dedinskou poštou, alebo z mesta. So slovenskou poštou mám skúsenosti na tri strany...bohužiaľ negatívne....

edn
30. jún 2016

@miriam11 ja som sa stazovala na poste a bolo mi povedane - po asi troch dnoch rieseni, ze tie dodacie dni su iba orientacne.. sice maju na nete, ze ich garantuju, ale takto ma odbili.. a kedze som na to minula more casu a penazi za telefonaty, tak uz som sa im na tych 20 centov vybodla..

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
edn
30. jún 2016

@miriam11 ja som to riesila cez zak. servis.. na nete - mailom aj telefonicky..ved preto som to riesila, lebo sa mi to stalo uz viackrat, ze to bolo dorucene neskor a ja som to tam potrebovala mat.. lenze co mam robit?? keby aj moju reklamaciu vyhodnotili ako opravnenu a nejako by mi to kempenzovali, myslis, ze by to bola zaruka toho, ze sa to uz nestane?? proste slov. posta je jedina okrem kurierov, (ktori su na male balicky drahi) a oni to vyuzivaju a robia si s nami co chcu.. proste sa snazim posielat co najmenej postou 🙂

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meusicka
30. jún 2016

@sableinthine to je tym systemom zbierania balikov. ale este musis byt rada, my sme totiz posielali s DHL balik medzi AT a DE a uz ho mame na ceste 8 tyzdnov. a nie je doruceny, nakolko nam ho raz doniesli nazad, potom ho stratili, potom nasli, a znova chceli dorucit adresatovi o ktorom tvrdia ze jeho adresa je nedorucitelna a potom nam to znova stratili. takze ked posles balik a mas ho 3 dni tam, kde chces, tak bud rada. u nas sa jedna o balik v hodnote 200e a dHL s tym asi caruje, pretoze ten balik sa zase hra na Houdiniho a nevieme kde sa nachadza.

monika123654
30. jún 2016

Ahojte baby ja mám taký problém včera som odosiela balík prvou triedou bola to porcelánova lampa,ktoru som riadne zabalila a na pošte ju označila ako krehký tovar.dnes lampu pani prebrala a ako ju doma otvorila lampa bola rozbitá ,za čo ja nemôžem keďže lampu som posielala nepoškodenu,budu mi peniaze za lampu vyplatené keď pani balík normálne prebrala a zistila až neskôr že je balík poškodený.uznaju jej reklamáciu?pretože ja neviem zobrať rozbitú lampu spet.musela sa poškodiť pri preprave čo moja chyba neni keď bol balík označený ako krehký strelí s niečím podobným?

edn
30. jún 2016

@monika123654 treba skusat riesit s postou.. asi ti povedia, ze balik nebol poisteny, tak ti ho nezaplatia.. moj brat posielal privesok v obalke, dotycnemu prisla prazdna obalka a nic sa nedeje lebo to nebolo pistene..

monika123654
30. jún 2016

@edn no na poštu som už písala uvidíme aká bude odpoveď.

edn
30. jún 2016

@monika123654 daj vediet,som zvedava.. drzim palce

jancazvalova
1. júl 2016

@evittam to veru clovek sa ani nestihne obzriet a uz dalsie zmey vymyslia