Posielanie balíka prvou triedou - skúsenosti

6. máj 2022

Prosím vás aké máte skúsenosti s 1. triedou? Posledný mesiac som si 2x dávala poslať balíček 1. triedou, s tým že mi príde na druhý deň. A vždy prišiel až o 2 dni. Mal na sebe nálepku 1. trieda, odoslaný bol popoludní. Oplatí sa ešte vôbec priplácať si za 1. triedu?

sisa_s
6. máj 2022

Tiez som posielala 1.triedou v utorok vecer (teda necakala som, ze v stredu bude doruceny) a prisiel az v piatok 🙄

gabu_lienka
6. máj 2022

Mne sa stalo v septembri - 1.trieda, odoslane v pondelok rano a posta dorazila v piatok! Otras

lucka_ke
6. máj 2022

pošli cez Packetu, druhý deň to vždy mali doma

bagre
6. máj 2022

prvou triedou posielam len výnimočne, odkedy mi pani pri okienku povedala, že nárokovateľné to nie je

autor
6. máj 2022

@lucka_ke ja využívam packetu, ale toto som kupovala z bazarika a mamičky posielali iba poštou

autor
6. máj 2022

@sisa_s
@gabu_lienka
Takže nie som sama, pritom niekedy som to dosť využívala a fakt prišla pošta na druhý deň

patka06
6. máj 2022

priplácať za 1.triedu je zbytočné, doručenie zásielky to vôbec neurýchli

sasha10
6. máj 2022

Zvykla som posielat balicky 1 triedou ale odoslala som doobedu a vzdy prisli ma druhy deň. Ak poste pride auto zbierat baliky napr. o 3 niekde chodia o 4 a oni uz uzavru baliky napr. O 15:30 uz ich auto v ten den neberie.. Preto ak istota tak do obedu odoslať a vždy prišlo

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domireb
6. máj 2022

Raz som sa to pýtala na pošte,doručenie na druhý deň garantujú iba pri expres kuriérovi. Záleží od pošty, niekde odchádza auto o 15tej, niekde po 16:30. A od lokality, ja som z Košíc a niekedy mi aj obyčajne 2. tr. príde na druhý deň.