Posielanie balíka na dobierku

klaudiamedvecka
22. sep 2017

Ahojte kočky,
potrebovala by som poradiť.. Poslala som v pondelok balík na dobierku. Dnes je v piatok, pozerala som na slovenskej poste zásielku kde sa nachádza a je stále v preprave..
nikdy sa mi to ešte nestalo..Stalo sa Vám to už? Ísť na poštu alebo ako?..🤔Vďakaaa

seblicek
22. sep 2017

Môžeš sa tam ísť skúsiť opýtať ale asi nebudú vedieť viac ako píše tebe. Ale skús ešte počkať do pondelka a keď to bude stále písať, že je v preprave tak sa choď spýtať 🙂

jeltica
22. sep 2017

Mala by si sa ist spytat priamo na postu, preco to je tak. Mne este takto teda balik na poste nezadrzali, tak ti neviem povedat, preco je to tak😒

0silvia0
22. sep 2017

@klaudiamedvecka no presne toto sa mne dnes stalo, čakala som balík a od pondelka bol v preprave. Bola som dnes ráno na pošte, vraj mám počkať do pondelka a potom keď nepríde má spísať odosielateľ reklamáciu. Ale našťastie pred obedom balík na poštu dorazil, asi mali na pošte nejaké problémy, balík už mám.

mischelin999
22. sep 2017

@klaudiamedvecka za skusenie nic nedas. Je to uz dost dlho. Za tyzden by mal byt balik uz na mieste dorucenie a nie stale v preprave. Druha vec moze byt, ze maju nejaku poruchu a zle to ukazuje. Zbehni na postu a budes mudrejsia🙂

klaudiamedvecka
autor
22. sep 2017

@seblicek @jeltica @0silvia0
@mischelin999
ďakujem Vám veľmi pekne, ste milé ☺️

Snáď sa bude jednať o nejakú poruchu a dá sa to do poriadku..zbytočné opletačky by boli okolo toho..😌

dajna8
22. sep 2017

Mne sa to už raz stalo a išlo o to, že balík nejako stratili a potom dlhšie trvalo kým ho našli a poslali tam kam mal ísť a celú dobu by mi písalo, že balík je v preprave. Radšej sa choď opýtať.

klaudiamedvecka
autor
22. sep 2017

@dajna8 daakujem zajtra sa chystam na postu 🙂

dominika6
22. sep 2017

@klaudiamedvecka zbytočne pôjdeš na poštu,oni tiež uvidia že je v preprave..proste len počkaj 7 dní od podania a potom podaj reklamáciu.. mne meškal 13 dní