Posielali ste niekedy kočík poštou?

10. nov 2022

Dobrý deň,

predávam kočiar, no chcela by som ho poslať poštou/kuriérom. Máte s tým niektorá, prosím, skúsenosti?

lusanko
10. nov 2022

Posielala som, ale bolo to pred pár rokmi, cenu si už nepamätám a bolo to klasicky cez poštu.

hedviga2
10. nov 2022

Aj ja som posielala. Zabalila do folie, zaistila sklapanie paskou, dala som aj spagat na prenasanie a žiaden problem. Slo to cez postu kurierom, priplacala som za nerovnomerny tvar-neskladné

miska_kal
10. nov 2022

kurierom som uz veru poslielala a v pohode

tmonika
10. nov 2022

Ahoj. Ja som posielala. Ale mala som negatívnu skúsenosť. Ten kočík bol drahý, použivaný rok a vo veľmi dobrom stave. Určite si ho pofoť detailne v akom stave ho posielaš. Nakoľko mňa ,,pani,, rozniesla po celom MK aký kočík som jej poslala. Pofotené také fotky, že neviem odkiaľich pobrala a ešte s bleskom, kde je vidieť ešte aj najmenšiu bodku prachu a pýtala odškodné a vyhrážala sa. Takže z mojej skúsenosti na toto pozor. Inak pre balík prišiel kurier cez poštu dá sa to aj suma prkne vypočitať. Musia tam byť rozmery dodržané a suma je samozrejme od váhy.

grilazka
10. nov 2022

Ja som chcela poslať kočík cez poštu,ale povedali mi,že musím si zavolať poštového kuriéra a on po to príde a aj doručí kde má. Ale tu je malá pošta,tak asi preto. A platila som vtedy myslím 14€ za kuriéra,ale to už bolo 3 roky dozadu.

mimuska125
10. nov 2022

Kamoska posielala teraz športový kociar na reklamáciu a platila za kuriéra 12 eur

basska_b
10. nov 2022

Viem, ze baby zhanali na to velku krabicu, inak je priplatok "neskladne"

majulino
10. nov 2022

123 kuriér