Posielali ste balík do Ameriky?

ninda25
10. sep 2015

Mám posielat balík,prisiel mi e-mail z ich banky,že převod bol uskutocneny,a paní sa domáhá,že mám poslat balík,že potřebují následovat číslo balíky a až vtedy přídi na účet peniaze.nie som naivna,a vobec neverim....má niekto podobní skusenost?vopred dakujeeem

vika35
10. sep 2015

podla mna je to podvod.

eviq
10. sep 2015

Už sa tu o podobných prípadoch písalo, podla všetkého je to podvod. Neposielala by som.

tjaden
10. sep 2015

nemá náhodou priezvisko rosenbergová ? minule odo mna chcela boty a že pošle peniaze na účet, tak som jej napísala že najprv penieze potom balík do USA!!! potom som dala jej meno do gugla a čo to? plno žien jej poslalo balík ona im poslala bloček či čo že peniaze boli odoslane, ale samozrejme im neprišli a tie kravy sproste jej to fakt poslali....ak nemáš na svojom účte peniaze žiadne e-maily bločky sprostosti ťa zaujímať nemusia

barbora59
10. sep 2015

Pipli ti peniaze na ucet? Ak ano posli aj do tramtarie.Ak nie tak nieje o com ze

coco1
10. sep 2015

NEPOSIELAŤ ! Kamarátku takto podviedli, prišiel jej fiktívne výpis z banky, potom pýtali od nej ešte nejaké peniaze... to už vedela, že je to podvod, len balík bol odoslaný, nedal sa zastaviť. Naozaj neposielaj, pokiaľ nemáš peniaze bezpečne na účte