Poraďte xbox alebo ps4 pre syna

fadama
5. okt 2017

Ahojte, zacala som rozmyslat co synovi pod stromcek.
Chcel by xbox one alebo ps4. A ja netusím ktorú konzolu teraz vybrat.

Ak sa vyznáte alebo vasi manzelia/partneri sa v tom vyznaju tak skúste poradit ktorá je lepsia alebo ako si vybrat tú správnu.

Dakujem. 🙂

nelinka2009
5. okt 2017

Twraz,si kupoval mm 😁😂 nase deti potom netuzia. Dost sa v tom vyzna, kupil ps4 a alza.sk

belllinka
5. okt 2017

@fadama Určite radšej PS4. Dá sa dokúpiť aj online pripojenie a môže potom hrať s kamarátmi.

fadama
autor
5. okt 2017

@nelinka2009 To manzel sám sebe kúpil ? 😲
Tak to je dobré.😀

A ako sa rozhodol ze ps4 ?

fadama
autor
5. okt 2017

@belllinka No teraz má syn xbox 360 ale hry sa uz velmi nedaju do toho kupovat. Tak za to novsiu chceme. Aj tato 360-tka ma pripojenia na internet cize aj cez nu sa hral s kamaratmi online.

belllinka
5. okt 2017

@fadama Aj my máme PS4 a Wii. Na Wii-cko sa už tiež nedajú kupovať hry, PS4 ale stále fičí a aj bude 🙂

fadama
autor
5. okt 2017

@belllinka A ste stou hrou úplne spokojny ?

tyelde
5. okt 2017

máme PS4 už pár rokov a spokojní

fadama
autor
5. okt 2017

@tyelde Tak to je super, dík za názor.🙂

nelinka2009
5. okt 2017

@fadama 😁😂😁😂 neviem tvrdi, ze je to lepsie

fadama
autor
5. okt 2017
alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fadama
autor
5. okt 2017

@alenah31 no ved aj moj muz ( 43rok.) sa hra na synovej konzole tanky.

No 18 roc. uz iné veci zaujímajú..😀

nelinka2009
5. okt 2017

Tak ono zas nema ine hobby 😁😂😁😂😂 ziadne navstevy krcmy, ani verejnych domov.. Obcas ked si ti nasi ocinovia zahraju... No co... Ale som myslela, ze aj deti od toho nebudem vediet odtrhnut a nic... Kaslu na to to skor ja si obas zahram na odreagovanie 😁😂😁😂😊😊

fadama
autor
5. okt 2017

@nelinka2009 Tak urcite lepsie ako keby mali chodit po krcmách.

deti95060810
5. okt 2017

aj môj mm sa hrá tanky...Niekedy keď ho to chytí tak aj do 2 h. v noci....Tiež chodí len do roboty a domov - tak nech sa zahrá raz za čas, čoby nie....😉

fadama
autor
5. okt 2017

@deti95060810 A aj si kupuje do tej hry aby mal lepsie tanky ?
No aj moj len robota a domov, tak cez vikendy hrá tanky

lenka13021
5. okt 2017

@fadama tak sa pridávam do klubu žien, ktorý hrajú tanky, aspoň sú doma 😉

marianeta
6. okt 2017

@fadama
@lenka13021 a to hraju WOT?

fadama
autor
6. okt 2017

@marianeta áno to hrá moj.

fadama
autor
6. okt 2017

@lenka13021 vitaj v klube. No moj dnes ma volno v robote a uz hrá tanky. 🙂

marianeta
6. okt 2017

@fadama Ja som ho kvoli tomu vyplestila aj s pocitacom do garaže...on hraval aj s brachom a co ja viem akymi klanmi a furt tu dudral do skypu, pocitac fucal a ja ani telku nepocula..teraz spekulije kde sa strci lebo uz mu tam je zima😅 no ma smolu lebo nema kam😅

fadama
autor
6. okt 2017

@marianeta ze vyplestila 😂 moj hrá v synovej izbe. Iba on a syn.🙂

marianeta
6. okt 2017

@fadama aj starsi syn bol jednym z dovodov preco letel..lebo sa tomu az moc priucil a ked som mu dovolila hrat tak sa len jedoval ked ho odstrelili..nemienim pocuvat ked huci muz a este aj revajuce decko...nastastie sa syn za tym uz nepyta a aj preto nechcem aby bol velky pc vo vnutri...muz mi to vopchal aj do mojho notasu no tam mu to dobre nejde lebo mu mys oneskorene reaguje ci co...a vies on nebude hrat do 9-10 vecera to on este len zacina😀

fadama
autor
6. okt 2017

@marianeta syn je tiez taký nervák ked sa mu nedarí v hre, ale este to nieje take hrozne a muz je kludný.

marianeta
6. okt 2017

@fadama tak to si gratuluj...moj niekedy take nervy chyti ze uz aj klavesnicu oplieskal o stol..a ked sa syn jedoval tak mu nadaval..tak som mu povedala,ze on ho to naucil hrat a nervaci rovnako takze mu nema co vycitat...

fadama
autor
6. okt 2017

@marianeta jooj to uz tak velmi ? ze oplieska aj klavsnicu ? tak to je uz moc.

Tak to si teda gratulujem u nas je to kludne sem tam syn ale nikdy nic este neoplieskal a ani nehovori sproste.

marianeta
6. okt 2017

@fadama no videla som to raz a to uz bol v garazi a dostal riadnu hubovu za to..nadavat nenadava myslim vulgarne a tak ale s nervami okomentuje ako je mozne toto a ze ho tam odstrelili,ze ma akesi pinky ci co a potom mu to dobre nejde..no.. ...ked bol dnu tak sa krotil kvoli deckam..ale i tak nechapem ako ho jedna poondiata hra dokaze tak vytocit...

fadama
autor
6. okt 2017

@marianeta no to sú chlapy ked sa uz pustia do hry tak poriadne.....no ale 100x lepsie ako keby neboli doma.🙂

marianeta
6. okt 2017

@fadama vsak hej..a nech sa jeduje ale nie mne na ociach a pri ušiach😀 hah ale moj je slabucky odvar..to iny hraci su..moj aj sleduje obcas tích co strimuju a jednemu tam stala za chrbtom frajerka so zbalenými kuframi ze odchadza lebo len hra a on ,ze ok..chod..Amici to boli nejaky..no mala som dost teda..

fadama
autor
6. okt 2017

@marianeta uz som aj ja také videá videla dokonca jeden rozmlatil aj celý PC. 😀