Poraďte vešticu

ojedinelydruh
20. nov 2014

ahojte kočeny🙂 chcem sa spýtať, či mi budete vedieť niektorá poradiť..seriózne..hľadám nejaku dobrú vešticu..pani..cigánku..neviem koho na očistenie..už mám všetkého vyše hlavy..aj keby som si kúpila záhradného trpazlíka, tak dokáže vyrásť pri mne do výšky 2m 🙂 neviem čo robiť, preskočím jednu jamu nasleduje ďalšia a ďalšia..už to trvá 4 roky..psychiku mám na dne zo všetkého..ďakujem za každú správu!🙂

janinka444
20. nov 2014

@ojedinelydruhdovoľ, aby som Ti vyjadrila svoj názor.....ja ako kresťan Ti musím povedať, že Ty nepotrebuješ vešticu, ale oslobodenie v mene Pána Ježiša Krista...keď sa Ti dejú v živote také veci ako popisuješ, to zlo pochádza od diabla...Pán Ježiš svojou smrťou na kríži porazil diabla a Ty potrebuješ prijať od Pána Ježiša oslobodenie...

17alexis
20. nov 2014

@ojedinelydruh aj ja som veriaca, ale nepovažujem sa za fanatičku a tiež chodím k veštkyni raz do roka. Nie som z tvojho okolia, takže ti neporadím, ale určite odporúčam tam zájsť, ja som šla prvýkrát keď som bola na dne zo stroskotaného vzťahu.... dosť mi to pomohlo a odvtedy chodím pravidelne. Ani tam nejde o to, že mi povie čo ma čaká, ale skôr mi to dodá takú nádej, že nebude zle, ak mám blbé obdobie. 🙂

lilyianka
20. nov 2014

V Seredi je jedna fajn pani, a nemala by si to ani tak daleko ....

lubkasimi
20. nov 2014

ahoj, ja som chodievala k jednej pani, je to dcera julky strkacovej, byva pri ziline, je ozaj velmi dobra. poradi, pomoze, a skoro vsetko sa naplnilo co povedala... bola som spokojna. daj si do googlu meno. snad pomoze. pa

dm2
20. nov 2014

@lubkasimi môžem sa spýtať kolko sa u nej platí? lebo počula som o tej pani julke štrkačovej, ona bola vraj super, ale vraj jej dcera nie je taka dobra a vraj len profituje na dobrom mene svojej mamy, tak neviem či je to pravda, alebo iba reči ludi.... 🙂

ojedinelydruh
autor
21. nov 2014

@janinka444 ďakujem za odpoveď! Ale ako?!

ojedinelydruh
autor
21. nov 2014

@ojedinelydruh baby ďakujem za odpovede! 🙂 musím niečo so sebou urobiť..pred 30tkou ešte pár rokov a cítim sa ako 40rocna žena! Bývalý je veľmi zlý zlý človek, aj po našom rozchode je stále V blízkosti.. Cítim ako ma vycuciava do slova! mám z neho psychicky blok, ktorý mi už ostane do konca života.. Nechcem nič iné len svoj kľud.. Zdravie a šťastie!! Po ničom inom za posledné roky netužim!

kusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petka3012
23. sep 2019

@ojedinelydruh mozes mi napisat IP. Venujem sa tymto veciam. Mozeme sa na to pozriet. Niekedy nieje potrebne hned, aby si sa dala ocistovat.

bestmommyever
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkalujza
1. jún 2021

@janinka444 OMG, toto čo si napísala, no amen tma....... to je hodne hodne moc cez čiaru. Ako rešpektujem tvoju vieru, tiež som dakedy verila, ale..... Toto neviem či dokáže napísať "bežne" veriaci človek......

@ojedinelydruh neviem, či ti "veštica" dokáže pomôcť, možno asi tak isto ako "viera", ale hlavne, jediný kto ti dokáže pomôcť si ty sama. Či už s niečou pomocou, alebo bez nej to nevie nikto iba ty. Bola som rovnako na dne... stačilo zmeniť uhoľ pohľadu na niektoré kľúčové veci a nebáť sa aj ťažkých rozhodnutí a ver, že všetko sa na dobré dokáže obrátiť. Držím ti moc palce ❤