Poraďte veľký čínsky obchod v BA

kakali10
5. feb 2019

Cauteee baby, chcela by som si kupit nejake obycajne tricka s dlhym rukavom a nejake obycajne svetriky. Ked idem do BA , pochodim nakupne centra a nic si nekupim, mam pocit ze tam konc nic nemaju. Pred dvomi rokmi som tiez zhanala letne kratase po nakupnych az som sa nakoniec nasrala , vosla do obchodu cinanovi a kupila som si hned troje a este za aku cenu 😁 tak by som chcela poradit kde maju cinania v BA nejaky velky obchod s nie uplnymi handrami 🙂 dikes

beky1813
5. feb 2019

Tak to neviem, kam chpdis, ja vbehnem do Sinsay, Terranovy, Gate, mam to, co potrebujem a lacnejšie ak u cinana

kakali10
autor
5. feb 2019

@beky1813 no to je sice super ale ja si v tychto obchodoch nenajdem ani len jednu vec , terranova je podla mna totalny prepadak. Mala som odtial dve tricka jedno sa spralo a to si periem svoje veci na 30tku a na druhom sa pretocil sev takze uplne zle zosite. Nehovorim ze toto sa u cinana nemoze stat ale terranovu fakt neznasam..

lauren8m
5. feb 2019

Na Mileticke, tam je stankov aj v zime vela. Su tam aj cinske obchody, ktore maju kabinky. Alebo potom jeden velky je pri tescu na kamennom namesti.

kakali10
autor
5. feb 2019

@lauren8m o tom na kamennom namesti som nevedela , dakujeeeeem 🙏

sasunka
5. feb 2019

@kakali10 Ja si kupjem veci tiez u Cinana, kamosky vzdy chvalia ake krasne a ani netusia odkial 😉 Ten moj je pri Lidli ktory je vo Vrakuni. Fakt odporucam.

lucyluv
5. feb 2019

Tatiana, teraz je tuším na obchodnú prestahovana

tyrkysova_kobyla
5. feb 2019

@kakali10 obycajne tricka kupujem casto v H&M, pripadne v Tally Weijl

eliska13
5. feb 2019

@sasunka ten vo Vrakuni je dobrý
Skús aj na Obchodnej
@kakali10

kakali10
autor
22. feb 2019

No tak zienky... vcera som sa uz s prepacenim nasrala a vosla som do prveho cinskeho obchodu ktory bol po ceste a hľa 😍 taketo obycajne svetriky som myslela, kupila som si len dva ale dalsi tyzden sa vratim a kupim si viacero (bola ich tam kopa) .. no a cena ? Jeden stal 10 € a druhy 11,50 .. nech ziju cinania 🎉😁

tyrkysova_kobyla
22. feb 2019

@kakali10 tak taketo obycajne svetriky som kupila v Calliope za 4-5 €

kakali10
autor
22. feb 2019

@tyrkysova_kobyla no o tom dost pochybujem , lebo obchod calliope mam tiez prechodeny a nic .. ked som aj nasla tomuto podobne tak bud to bolo z tak otrasnej latky ze by mi zošla koza , alebo ich robia kratke, ze by som ho musela natahovat aby mi nekukal pupok

kakali10
autor
22. feb 2019

@tyrkysova_kobyla a este som zabudla ☝️ Alebo do tretice je hrozny strih.. robia ich siroke, ja mam rada taketo co ma pekne obopnu

tyrkysova_kobyla
22. feb 2019

@kakali10 a nepochybujem, mam ich doma 😀 je sice kratsi, to je pravda, ale mne sedi, tak akurat cez opasok je. A tiez obopina postavu

kakali10
autor
22. feb 2019

@tyrkysova_kobyla no vidis a sme pri tom, ja potrebujem dlhsie takze tieto nemaju absolutne ziadnu chybicku 🙂

tyrkysova_kobyla
22. feb 2019

@kakali10 ale inak asi minuly rok som objavila v House taky dlhsi svetrik, ako hladas, tiez okolo 5 €

kakali10
autor
22. feb 2019

@tyrkysova_kobyla hej ako jasne ..urcite sa da na nieco natrafit niekedy, tiez som si odniesla z BA nejake tricko/svetrik.. ale to fakt ze raz za pol roka a po jednom kuse + behanie dlhe hodiny..a pre mna je 10€ nič, lebo v BA ked som si aj nasla tak to bolo vacsinou v peeku za 60€ 🙈 tu u toho cinana som vosla a mal tam takychto snad 20 od vymyslu sveta , krasne 🙂 vzdy som sa cinanom vyhybala ale som nadsena 🙂

tyrkysova_kobyla
22. feb 2019

@kakali10 to hej, ja vacsinou, ked nieco chcem, tak to nemaju a ked len idem s kamoskou na nakup s tyn, ze nic nechcem, tak vtedy najviac nakupim 😁

kakali10
autor
22. feb 2019

@tyrkysova_kobyla samozrejme ako inak.. zakon schvalnosti 🤦‍♀️😂