Poraďte veľkosklady s oblečením

danka1115
5. mar 2018

Dobry den.prosim vas neviete niekto o niejakych velkoskladoch s oblecenym??chcela by som si otvorit mensi obchodik viem ze chodia vela do Lodza . Polska.poculi ste o tom ??ak ano ako to tam chodi??za kazdu radu dakujem krasne

bomba1
6. mar 2018

@danka1115
@danka1115 poriadne si to rozmyslite ci sa vam to naozaj oplati. Lebo pri dnesnej konkurencii je to naozaj zlozite. Ne da sa konkurovat napr takemu pepcu u nas je to momentalne velky hit. Malo ludi dnes uprednostnuje kvalitu pre lacnym. Viem o com hovorim nam sa predajnost oblecenia znizila o 70% takze dokial ludia budu uprednostnovat pepco atd. Vobec sa neoplati predavat oblecenie

jankalukasova
6. mar 2018

@danka1115 tiez si myslim, ze to nie je dobry napad.. tovar je tam nie velmi kvalitny a na jedno kopyto.. takych obhodikov mame v meste x.. vzdy tak na ol roka, potom krachne, tak zas otvoria iny a tak dokola..
@bomba1 ak pojde o tovar z polskych sklaov, tak sa o kvalitu rzhodne jednat nebude..

melbak001
6. mar 2018

a co tak zriadit second hand?

bomba1
6. mar 2018

@jankalukasova presne . ale je malo ktory chcu kvalitny slovensky

matkaleskova
6. mar 2018

@bomba1 Len stále je to ešte tak, že obchodov s týmto poľským oblečením alebo iným lacnejším je už toľko, že je veľmi malá šanca, že sa presadí na trhu, už len kvôli tomu, že to oblečenie je všetko na jedno kopytu, keďže chodia skoro všetci do tých istých veľkoskladov a ide len o to kto dá akú cenu

melbak001
6. mar 2018

@matkaleskova zato by som doporucila ten second hand, veci roznorode, aj kvalita ina, vacsinou znackove kusy, ale je to moj nazor, osobne radsej mam take veci ako v pepco

libawet
6. mar 2018

...mňa zas hnevá, že práve tú kvalitu musím už hľadať. Ja si radšej priplatím, no oblečenie mi vydrží.

bomba1
6. mar 2018

@libawet to ste jedna z mala

wiw8
6. mar 2018

Podla mna to zalezi od toho co clovek kupuje. Pokial kupuje dietatu do skolky teplaky, ktore vie, ze aj tak znici do dvoch mesiacov tak naco bude za ne platit dvakrat tolko? Radsej kupi lacnejsie ale ja ked viem, ze si kupujem nieco pre seba a vydrzi mi to dlhsie tak preco nekupit aj nieco vyrobene na slovensku a kvalitne aj ked to bude stat viac?