Poraďte umelý vianočný stromček

24. sep 2022

Prosím poraďte umelý vianočný stromček. Odkiaľ kúpiť? Môže byť aj drahší ale nech je pekný. Výškovo chcem tak do 160cm

svetlonos
24. sep 2022

Ahoj, v Trencine pri Jisku byval jeden obchod, kde predavali nadherne vianocne stromceky a teda aj ceny boli vyssie. Ale vyzerali ako zive 🙂

autor
24. sep 2022

@svetlonos ďakujem...ešte si počkám na sezónu, len tak orientačné si zisťujem

kukulienka999
24. sep 2022

My sme kupili Tesco Lamač pred vianocami, majú tam každý rok pri vstupe predaj umelých stromčekov

laurar1
24. sep 2022

My mame 3d stromcek, mysmim, ze smrek, 150cm. Vyzera ako zivy, je husty, ma super farbu. Skus popozerat po takych, su sice drahsie, ale naozaj pekne. Mozno tak za mesiac alebo aj skor sa zacnu objavovat. Mozno uz aj teraz nejake najdes.

petkasaurus
24. sep 2022

@laurar1 som to hodila do googla a teda na obrazku to vyzera este lepsie nez zivy 🙂

autor
24. sep 2022

@petkasaurus treba si ale dať pozor. Lebo ten 3d sa niekedy tvári ako 3d a pritom nie je. Má len pár vetvičiek 3d popichanych v stromčeku. My sme tak kúpili, vybrali si na živo a doma ,.keď sme otvorili krabicu, bola to čistá metla. Tak hľadám niečo overene. Tie pravé 3d sú tuším aj dosť drahé...

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurar1
24. sep 2022

My mame kompletne 3d. Su take, ze maju to 3d ihlicie iba na konci, take si treba pozriet osobne, niektore su pekne, ani nevidno, ze nie su cele 3d, niektore su katastrofa. Netreba zobrat hlavne ten najlacnejsi.

kukulienka999
24. sep 2022

Inak. Ak mi napíšeš mozem poslať do správy nás stromček normálny a známej/3D/ 😁 nás za 100€ a ich za cca 300€

simonah73
24. sep 2022

neviem do akej sumy chces ist. my mame z tejto stranky https://www.balsamhill.de/c/kuenstliche-weihnac... vela ludi je velmi prekvapenych, ked poviem ze je umely a nie je zivy.

petkasaurus
24. sep 2022

@simonah73 krásne, s Led svetlami to uz su aj ine ceny..

autor
24. sep 2022

@simonah73 tak tam som našla aký by som presne chcela..ale teda 950€. To je uz cez môj rozpočet.Ale.fakt pekné

44janica44
24. sep 2022

Z mojstromcek.sk máme 2 roky 100%3D 220cm a je ako živý. Stal vyše 300e ale vydrží roky

simonah73
24. sep 2022

@petkasaurus ten nas uz nie je v ponuke, mame s bielymi led svetielkami. kupovali sme ho v 2016 a dovoz na SK som riesila cez stranku www.znemecka.eu

petulda333
24. sep 2022

https://www.kralovstvo-hraciek.sk/vianocny-stro...
My mame tento. Urcite odporucam aspon 180cm. Mne minuly rok prisiel jeden,ze 160cm a z toho cca 20cm mala jedna horna vetvicka,bol uplne malicky

simonah73
24. sep 2022

@autor tak na svetielka je tam tusim 10 ci 12 rocna zaruka. je k tomu prakticka velka taska na zips (zatial sme ju nepouzili, lebo krabica je este dobra) na uskladnenie stromceka. je pri tom krabicka, kde su nahradne ledky, rukavicky take pekne cervene latkove aby stromcek nepichal pri ozdobovani. ten nas je z dvoch dielov, a len ho zlozim a mozem zapnut do zasuvky. v baleni bola aj pribalena redukcia z americkeho typu zasuvky na slovensky. ich stromceky maju cast ihlicia, na ktore maju patent "realneho ihlicia" ale keby bol cely stromcek len z takeho ihlicia, tak by vraj presvital a bolo by cezen vidiet, tak cast stromceka je take obycajnejsie ihlicie, ktore je vo "vnutri" stromceka. este rozmyslam nad vencekom na vchodove dvere.

simonah73
24. sep 2022

foto z poslednych vianoc a teda maju na stranke aj krasne spice na stromceky a samozrejme aj vianocne ozdoby.

mata90
24. sep 2022

My máme takýto z Poľska ,stal 100€, ale 3D má len koncové vetvičky, tie vnútorné sú klasické.Je užsi,ale mne sa páči.

autor
24. sep 2022

@simonah73 ten je pekný

petkasaurus
24. sep 2022

@simonah73 super stránka, netusila som o takom niecom... Stromcek parada

simonah73
24. sep 2022

@petkasaurus ze? na Slovensko sice aspon vtedy nedovazali, ale vies to poriesit ak tam nikoho nemas cez www.znemecka.eu. tam sa zaregistrujes, oni Ti pridelia adresu v nemecku, tam Ti potom privezu balik, oni ho vyzdvihnu, odvazia a podla velkosti Ti oznamia kolko to bude stat (maju cennik aj na stranke) a po zaplateni Ti balik privezu az domov na Sk.

mariska30
27. okt 2022

@mata90 Ahoj mohla by si mi poslat link na 🌲?🙂Plánujem kupovať stromček aj ja Max do 150€ a aspoň 250 cm🙈😀

mata90
27. okt 2022

@mariska30 nemám link, kupovala som ho v Poľsku na trhu.

autor
27. okt 2022

Ja som bola teraz v pl.na trhu pozrieť a niečo podobné...160cm, 90€

modrela
27. okt 2022

Dobrý deň, ak sa môžem opýtať, chcem ísť na trhy tiež nájsť 3d stromček, že ako sa asi hýbu ceny, mam na SK vyhliadnuty ale ta cena 270 je teda moc. Ďakujem

mata90
27. okt 2022

@modrela ja som platila za 210 Cm 90 € , foto vyššie, mali rôzne druhy, švagriná si kúpila iný, ale mne sa páčil tento.

autor
27. okt 2022

@modrela tak, ono to je všetko individuálne. Pretože nie je 3D ako 3D. Tie poľské sú robené tak, že 3D je iba vrchná časť 🌲 a dnu sú obyčajne. Takže aj na toto pozor pri kúpe. V PL kupite iba ten fejk 3D. Treba sa s ním pohrať a nastaviť ho aby pekne vyzeral. Tiež pri kúpe na trhu si treba dať pozor, majú tam vzorky stromčekov rozbalene. Aby nezabalili dačo iné. Ale to neviem ako, či rozbaliť a pozrieť....

modrela
28. okt 2022

Ďakujem krásne, nakoniec som našla jeden eshop kde majú krásne stromčeky, cena 220 tak som veľmi zvedavá aký bude. Chcela som hlavne sklápacie systém nech sa ľahko rozkladá a vydrží ozaj dlho, nehovorím tie v PL budú určite krásne ale nemám tam veľmi kedy ísť. Sama som zvedavá čo príde

modrela
28. okt 2022

@mata90 ďakujem 🙂 ten váš je ozaj krásny

autor
28. okt 2022

@modrela prosím odkiaľ máte? Nepošlete link?