Poraďte topánky na široké nohy

26. aug 2021

Dobrý deň, prosím vás viete mi poradiť topánky vhodné na naozaj široké chodidlo ? Dávam si šiť v protetike no rada by som si kúpila aj niečo iné . Mám veľký problém obuť čokoľvek nakoľko mi nohy zapuchaju. Ďakujem pekný deň

ruzasipova
26. aug 2021

Ak mozu byt barefoot, odporucam vam skupinu - bose nozky bez prekazky. Tam vam poradia.

zuzanaete
26. aug 2021

BeLenka, Fare bare, Freet

matabb73
26. aug 2021

Rieker má aj na širokú nohu. Ja mám tiež širšiu a kupujem väčšinou od nich. Na stránke eobuv.sk majú veľký vyber a dá sa dať do filtra aj pre širokú nohu. Ja si kupujem stredne široké, lebo mne sú tie širšie už voľné.

emmusska
26. aug 2021

Barefooty su super, rozne znacky, klasicke znacky topanok su pre siroku nohu dost problem. Sestra ta ma aj problemy si nejake topanky kupit aby ju neotlacili, nevadili jej.

janetinka27
26. aug 2021

kupila som si znacku remonte, je to znacka pod riekerom. maju tam aj sirsie topanky, da sa to vybrat priamo v menu. su ako papucky, pohodlne. ja mam sirsiu nohu a tiez v robote mi niekedy napuchnu. takze som spokojna. akurat boli drahsie, ja som cakala na akciu. roky som mala problem s topankami. ale zasa kazdemu padne nieco ine.

autor
28. aug 2021

Všetkým ďakujem 🙏