Poraďte tlačiareň

13. sep 2024

Ahojte, mám jednu farebnú tlačiareň, ale som nespokojná, využívam ju malo a vždy tie kazety medzitým vyschnú.
Prosím poraďte nejakú jednoduchú čiernobielu tlačiareň, pre dcéru na občasné tlačenie do školy, aby sa to dalo tlačiť cez wifi z mobilu a hlavne kde je brúsky normálnejsi system tých tonerov, nie toto čo furt vyschne a navyše ja som v týchto veciach mimo,takže ja som netušila že vo farebnej musím meniť aj ostatné farby,nie len čiernu, tam sa nedá tlačiť iba čierno...

autor
13. sep 2024

@sevrin ale tá sa nedá tlačiť z mobilu cez wifi...ak dobre čítam... Do školy keď treba rýchlo vytlačiť, tak to chcem z mobilu...

viestta
13. sep 2024

Mame tuto, presne len kvoli obcasnej tlaci a sme spokojni. Este aj tonery do nej su za slusnu cenu
https://www.alza.sk/brother-hl-1223we-toner-ben...

sevrin
13. sep 2024

Jaj sorry, to som akosi nepostrehol to wifi.
Čo sa týka samotnej wifi, ja mám takú, ale aj tak ju mám pripojenú k routru cez kábel. Minimálne kvôli inštalácii, bez kábla to proste nešlo. Ale neriešil som to akosi.

autor
13. sep 2024

@viestta ďakujem, a toto bolo hneď pod tým,takže originál toner 20 eur stojí? Takže tie laserové nevysychaju vôbec? Lebo toto je na nervy čo mám atramentovu, idem tlačiť niečo po mesiaci a že vymeňte toner. A to samozrejme ja som myslela,že mi stačí čierny toner,keď nebudem chcieť farebné tlačiť a figu, to furt musím meniť aj farebné,ja som z nej na prášky na to že fakt pár krát ju použijem za rok, radšej tlačím v práci...ale predsa aj na doma mi treba...

autor
13. sep 2024

@sevrin v pohode. Ja sa v tom vôbec nevyznám..

viestta
13. sep 2024

nie, nevyschne. Laserove tlaciarne pouzivaju toner v prasku, kym ho neminies, dovtedy je tam.

autor
13. sep 2024

@viestta no chvalabohu. Ďakujem.