Poraďte tarotové vykladacie karty

14. aug 2023

Ahojte, chcela by som si kúpiť také karty, ale je ich nespočetné množstvo. Tí, ktorí sa do toho rozumiete a venujete sa tomu, môžte poradiť nejaké konkrétne? Ďakujem

alickapusinka
14. aug 2023

tak cigánske to sú také najrožširenejšie, potom taroty, anjelské. Sú špeciálne obchody kde to predávajú.

kisha769
14. aug 2023

Za mňa tarot osobne som si kúpila steampunk obe vydanie, ku ktorému mam vzťah ale kúpila som si od Fulmekovej Denisy karty s y kladom spolu s kamoškou sme spokojne.... Výklad je všeobecný a karty zobrazujú daný výklad (steampunk sa prispôsobujú téme a Fulmekovej zasa priamo výkladu) podľa recenzií je to 50/50 ako ktorému sedia, pre začiatočníka podľa mňa fajn, akurát sú dlhodobo vypredané, bud ich ustriehnut na knihobote ja osobne som ich vystriehla cez strážcu dostupnosti na martinuse.

miamia04
14. aug 2023

Podľa mňa si máš tarot vybrať intuitívne, teda tie karty, ktoré sa ti budú páčiť alebo budú priťahovať tvoju pozornosť, sú s rôznymi námetmi a obrázkami, tie ktoré ťa zaujmú, tie si kúp. Môj názor.🤗

miamia04
14. aug 2023

Mala som tento typ aj s knihou kedysi dávno.

muchotrafka298
14. aug 2023

Karty si vyberaju teba, tie ktore uvidis a padnu Ti do oka su spravne. Pre zaciatocnikov su vhodne karty s jasnymi symbolmi, pokrocili mavaju aj karty kde su len symboly.

miamia04
14. aug 2023

@muchotrafka298 presne tak.😊

autor
15. aug 2023

@muchotrafka298 no pozerala som na internete a taký zvláštny pocit vnútorný som mala pri kartách cigánskych... Ale potom som založila túto tému, že či aj nejak inak sa dá vybrať, takže hovoríš intuícia... Ok ďakujem 😊

autor
15. aug 2023

Ďakujem baby sa rady 😊

muchotrafka298
15. aug 2023

Karty si vyberaju teda, nie ty karty. Takze tie, ktore ta oslovia su tie prave. Mozes ich mat viacerov. Jednotlive karty mozu mat uplne odlisne vyobrazenie, zaciatocnik by preto mal mat karty s jasnymi postavami, kde je napisane, co je ktora karta. Ak s tym nemas skusenosti, tazko sa Ti v tom bude orientovat ked tam bude len symbol alebo nejake obrazne naznacenie nazvu karty.A mozno nemas dar na vyklad kariet a nevyberu si Ta ziadne karty, kto vie.

autor
15. aug 2023

@muchotrafka298 tiež mi to napadlo.... Keby som mala ten dar, určite by sa mi "to" nejak priplietlo do cesty aj samo... Chcela som to skúsiť, aj keď je pravda, že horoskopy (ale nie tie v Novom čase a pod) si citavam, hlavne indiánsky, čínsky... Tie sú naozaj trefné a zaujímajú ma také veci, tak isto aj duchovno ma veľmi zaujíma... Ale súdené mi to asi nebude... 🤷

muchotrafka298
15. aug 2023

Su aj kurzy tarotu, kde ti vysvetlia vyznam kariet, co s cim suvisi a tak. Ved vyskusaj a mozno ten dar mas, niekedy sa objavi len tak, inokedy nie.

miamia04
15. aug 2023

Skús na začiatok tie cigánske karty, sú jednoduchšie, ľahko sa dajú "čítať", ak ti to s nimi pôjde, môžeš skúsiť taroty. Veď skús a uvidíš, či ti to pôjde.🙂

autor
16. aug 2023

@muchotrafka298 kurz tarotu? To čítam po prvýkrát... Musím pozrieť viac info na nete, ďakujem

autor
16. aug 2023

@miamia04 za vyskúšanie nič nedám, to je pravda 😊 ďakujem za radu