Poraďte smart dámske hodinky

2. apr 2023

Ahojte, poraďte prosím s akou značkou smart hodiniek ste spokojné. Mám telefón xiaomi redmi note 11 pro 5g čiže aby sa dali spárovať. Pokukujem sa po armodd squarz 11 pro. Máte s nimi skúsenosť? Alebo teda nejakú inú značku,kľudne si nechám poradiť, zaujímajú ma vlastne skúsenosti 😊.
Hlavne sa mi jedna nech sa dajú sledovať správy hovory, upozornenia social.sieti, počasie , budík spánok, krokomer , behanie ,chôdza ,turistika. Ideálne by bolo keby vydržali nabité týždeň Max dva.. Nech ich nemusím nabíjať každý druhý tretí deň🙄..

jana0215
2. apr 2023

Ja som si kupovala garmin venu 2 najmä kvôli vydrži batérie, po dvoch rokoch mi stále vydržia takmer 2 týždne nabité. Sú síce o niečo drahšie, ja som ich kúpila za cca 300€, ale sú skvelé. Appka k nim je super, majú veľa funkcií (sledujú aj ženský cyklus) a má podporu aj slovenčiny. 🙂

autor
2. apr 2023

@jana0215 ja hlavne nabitie, slovenčina, aj keď sa mi tie ceny vidia dosť veľké , ale zas vydržia niekoľko rokov.. Aj keď by som išla do tej stovky.. Pár rokov dozadu som si tuším niceboy kúpila okolo 20e či koľko, nebola som spokojná, nabíjať každý druhý tretí deň, aplikácie nič moc , a pripájať som ich musela každú chvíľu... Preto hľadám / chcem niečo lepšie.. len už v tom začínam mať chaos 😄

romanovic
2. apr 2023

Garmin Fenix 6s pro - 9dni vydrze, vsetky funkcie a krasny dizajn ako bonus. Na trhu su uz aj Fenix 7 solar, tie vydrzia az 14 dni.

amenka77
2. apr 2023

Za mňa jednoznačne Huawei gt2 ,mám pánske ,ale mením si ramienok, cena perfektná,dlho vydržia a všetko majú čo chces, tiež mám telefón xiaomi

niekto2hy
2. apr 2023

Huawei Watch Fit2,vydrz 7-10dni,hovory,upozornenia...