Poraďte rúž z drogérie

kiqusiq
8. okt 2018

Pekný dník dámy 🙂
Prosím, dajte tipy na konkrétne značky aj odtiene rúžov z drogérie, ktoré používate, chcela by som doplniť svoju zbierku 🙂 Môže ísť o nude odtiene, staroružové tóny, alebo tóny, ktoré sa hodia k čiernovláskam ale aj rôzne iné, rada skúsim aj iné 🙂 Ďakujem 🙂

katarinka289
8. okt 2018

@kiqusiq ja mam oblubeny dlhotrvacny od dermacol.Maju viacere odtiene, ja pouzivam sytoruzovy. Naozaj vydrzi cely den. Mozem pit, jest... Vecer som stale namalovana

katarinka289
8. okt 2018
kiqusiq
autor
8. okt 2018

@katarinka289 ďakujem, tento mám aj ja myslím v odtieni 6, 12 a 21 🙂 ale rada skúsim aj iné, pre mňa je dôležité ako vyzerá na perách a nie na ruke, preto v drogérií nerada skúšam na ruku a na pery testery dávať nebudem 🙂 inak tento Dermacol je naozaj super, mne tiež vydrží niekoľko hodín aj po jedle či pití 🙂

dzupi898
8. okt 2018

@kiqusiq aj po jedle zostane? lebo už toľko rúžov som si pokúpila, čo mali vydržať aj po jedle aj po pití a každý sa mi zatiaľ zmyl :(

katarinka289
8. okt 2018

@dzupi898 urcite vyskusaj. Je uzasny. Od rana 7:30...ranajky,obed,banan,jablko,cokolada,3 kavy a teraz 18 hodin stale naruzovana

nikuskao
8. okt 2018

Ja som tiež už poskúšala veľa rúžov a za mňa naj teraz posledný čo som si kúpila Maybelline color sensational konkrétne mám pink brown 620 🙂 nosila som ho aj ako červenovláska, teraz som opäť čiernovláska a myslím že aj k čiernym vlasom fajn 🙂 výdrž super aj po jedle, samozrejme ak ho mám na sebe od rána tak okolo obeda ho už treba trochu "obnoviť" 🙂

kiqusiq
autor
8. okt 2018

@dzupi898 Ako píše katarinka, určite vyskúšaj, má dosť odtieňov a naozaj vydrži aj po jedle či pití, nakoľko sa na pery "prilepí" 🙂

kiqusiq
autor
8. okt 2018

@nikuskao Ďakujem za tip, skúsim pozrieť 🙂

katpizur
9. okt 2018

@nikuskao to je ruz ako ruz alebo ma stetinku jak maju lesky na pery? Lebo ja som si taky nejaky kupila, nebol lacny, celkom dost stal na moj vkus, ale vydrzi mi tak asi dve hodinky len :(

nikuskao
11. okt 2018

@katpizur
Áno je to normálny rúž vyšiel ma niečo cez 6 eur 😊

sonka1981
7. nov 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

to je Maybelline, že? Je matny, alebo klasicky kremovy?

nikuskao
7. nov 2018

@sonka1981 nie je matný, taká klasika 😊

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
31. jan 2019

daju sa bežne kupit aj tie lepšie značky ako je napriklad Loreal, Bourjois, Pupa, Revlon, Max Factor, NYX