Poraďte pri rozhodovaní, je lepšie IRS pero alebo Albi ?

veronikita44
16. jan 2020

Ahojte.Chcem synovi k 3 narodenin kupit hovoriace knihy.Neviwm sa ale rozhodnut ci IRS alebo Albi.Mate niekto skusenosti???Dakujem

deedol
16. jan 2020

pripnem sa, ak mozem, tiez to riesim. zatial som natrafila len na info, ze albi su pevnejsie (cize vhodnejsie aj pre mensich), ale obsahovo neviem, ktore su lepsie.

mogaa
16. jan 2020

IRS odporúčajú logopédky lebo je tam dobrá výslovnosť...ale Albi je oveľa väčší výber, sú aj krajšie spracované... cca za 1Albi máš 2knižky z IRS...väčšinu detí tie knižky bavia, ale nájdu sa aj deti čo ich to nezaujme a nehrajú sa s tým...takže si vyber😉za mňa, ja by som kúpil a najskôr IRS(aj keď je ich menší výber ale Albi sú kvalitnejšie)ale sú lacnejšie a uvidíš či zaujmú....Ak ano knižky stále môžeš dokupovať(aj tie aj pero sú lacnejšie) a po určitej dobe môžeš prejsť na Albi(ak ho to bude tak baviť)...ale pozrám sa na to z hladiska finacií lebo kupovať niečo drahé (prvý baláček s perom cca 50,-eur) ak nevieš či to bude dieťa baviť, mi príde zbytočné

marci77
16. jan 2020

ja uz mam starsieho syna, ked mal 5rokov sme mu kupili albi, a je to asi najviac vyuzivana hracka vo veku 6-8rokov, albi ma viac take edukativne spracovane, napr. Atlas sveta, Slovensko, cesta okolo sveta, dinosaury, vesmir - co je super, lebo sa mu to zide do skoly ....skor pre starsie deti, nieco maju aj pre mensie ....ale tiez si myslim, ze su omnoho drahsi ako IRS

deedol
16. jan 2020

dakujem, baby🙂

veronikita44
autor
16. jan 2020

Dakujem🙂

3009
17. jan 2020

@veronikita44 My sme na vianoce kúpili pre 5-ročnú Albi a super sa tešila. Teraz ideme dokupovať ďalšie knihy.

marci77
17. jan 2020

@3009 nase oblubene su, mam chlapca momentalne 8rocneho
Rozpravky na dobru noc, Anglictina slovnik, Anglictina hrou, Atlas sveta, Slovensko, cesta okolo sveta hra, aj Betlehem je pekne spracovany ....ale napriklad Ludske telo, hrava prirodoveda - tych sa ani nedotkne