Poraďte praktický ruksak

gemerka17
6. aug 2022

Baby, poraďte ruksak 25-30 litrový, ktorý má viac priehradiek a všelijaké vrecká z prednej strany či na bokoch. Teraz väčšinou sú robené batohy tak, že majú hlavnú priehradku + malú k tomu, prípadne z boku priestor na flašu. Nedarí sa mi nič také nájsť, ktoré by bolo rôznorodejšie a malo delený úložný priestor do osobitných zapsovacích priehradiek.
Ďakujem za každé odporúčanie.

elanor
6. aug 2022

och ako mi hovoris z duse, tiez hladam nieco poriadne, a vsade len take o nicom.

lindous
6. aug 2022

Skús pozrieť batohy z IKEA... Viem, že to znie strašne náhodne, ale ja po nich pokukujem práve pre množstvo priečinkov, len som sa ešte nedokopala, takže recenziu nedám 😅

clementine171
6. aug 2022

Ahoj. Skus pozriet od znacky Dakine. Ja mam od nich jeden uz vyse 10 rokov, takze nazov modelu ti nepoviem ale isto maju aj teraz este nejake take v ponuke. Tento mi vyhodilo ako prvý ked som teraz napisala do googla, neviem ci taky typ si chcela ale skus popozerat pripadne aj ine (vyssie) modely od nich. Ten co mam doma je premakanejsi ako tento z linku. Btw na tom mojom 10rocnom nevidiet ziadne znamky nosenia, a to som ho jeden čas nosila denne do prace s notebookom, prežil so mnou nemale mnozstvo festivalov a neskor výletov s detmi a je stale plne funkčný, zipsy držia, ani nevybledol. Ale neviem teda ci si kvalitu zachovali az dodnes. 🙂
https://www.4camping.sk/p/mestsky-batoh-dakine-...

dagmarovita
6. aug 2022

Hlavne nech neni ťažký.

gemerka17
autor
7. aug 2022

@clementine171 ďakujem o dakine viem. Má premakané priehradky, veľmi praktické. (žiadny iný výrobca to poriadnejšie nerobí). Páči sa mi jeden batoh od nich, tiež pomerne dosť drahý ale má len 23 L, to by som ocenila väčší priestor.

Ešte sa mi páči under armour hustle pro, len keby to vnútro bolo viac premakanejšie ako dakine.