Poraďte pani, ktorá mi umyje okná v Bratislave

dushanka
27. mar 2013

Viete mi prosím niekto poradiť šikovnú pani v BA, ktorá by mi bola ochotná prísť umyť okná na byte? (jasné, až keď sa oteplí, nechcem, aby niekomu primrzli pršteky 😀 ) Samozrejme za rozumnú cenu a najlepšie fixnú, aby si nejaká šikovnica nenaťahovala čas, ako som to raz mala možnosť vidieť keď som ešte pracovala. Ďakujem

sissy27
27. mar 2013

@dushanka skús ponúknuť "rozumnú cenu" (ozaj to môže byť diskutabilné) a možno sa aj nejaká mamina odtiaľto ponúkne... prípadne skús na www.domelia.sk alebo www.karpatskegazdinky.sk

sisaha
27. mar 2013

@dushanka cez zlavomat je momentalne zlava od firmy najcistejsie aj na umyvanie okien. Za 90 minut dokazu umyt v celom byte a cena je super

czechzuzanaba
27. mar 2013

@sisaha dobry tip, diky! To tepovani asi koupim, nas gauc vypada desne, a kdyz to vemou aj s kobercem v detske, tak za 10 EUR parada 😀

sisaha
27. mar 2013

@czechzuzanaba ja koberce nemam a gauc uz mam vytepovany...skoda ze som mu uz nemala čo dať, lebo ešte hodinu by mohol makat...ale prisiel veeeelky fesak. Celkom dobre sa mi pozeralo na jeho zadok, ako je ohnuty nad gaučom 🙂

czechzuzanaba
27. mar 2013

@sisaha 😀
A co ti delal teda? Jen ta okna? U nas teda nehrozi, ze bych mu nemela co dat......

sisaha
27. mar 2013

@czechzuzanaba ale este doprava je +5 eur..

sisaha
27. mar 2013

@czechzuzanaba u nas len gauč..., ale keby si ho videla predtym plakala by si spolu so mnou 😀

czechzuzanaba
27. mar 2013

@sisaha myslis gauc a nebo toho fesaka...

sisaha
27. mar 2013

@czechzuzanaba ten gauc... 😀. Fešák bol celkom pozerateľný.. 😉

dushanka
autor
27. mar 2013

Dakujem velmi pekne, na tej stranke domelia je dost upratovaniachtivych 😀 ja som do toho chcela investovat cca 15 € a mozno sa mi to aj podari 😎

hruska777
11. feb 2014

baby, keby ste potrebovali umyt okna v ramci uz jarneho upratovania 🙂), tak dajte vediet do IP, dakujem

victory1
11. feb 2014

@hruska777 hm, skoda, ze si daleko...mne by sa pomoc zisla, ale v Trencine... 😔

hruska777
11. feb 2014

nuz...to je tak troska dalej, by som povedala 🙂))