Poraďte otázky na numerologičku

hlupy86
9. máj 2022

Ahojte baby, skontaktovala som sa s numerologickou, aby mi povedala, v čom podporovať, v akých zručnostiach a schopnostiach svoje deti, načo by mali mať predispozicie podľa dátumu narodenia. Samozrejme môžem sa jej spýtať na čokoľvek aj ohľadom mňa aj manžela a tak sa chcem poradiť, čo také by zaujímalo vás, čo by ste chceli vedieť. Nejaké otázky pripravené mam, ale nechám sa inšpirovať aj vašimi nápadmi. Poprosím, tie, ktoré na to neveria, nech sa k tomu nevyjadruju, nechcem tu rozprúdit diskusiu prečo áno alebo nie. Ďakujem za pochopenie😊

veronika_sk000
9. máj 2022

@hlupy86 vzdy dam datumy ludi o ktorych chcem vediet a numerolog mi rozprava sam..vzdy zacne rozborom osobnosti, spomenie veci z minulosti,ktore sa napr. teraz prejavuju na charaktere toho cloveka, co od neho mozno ocakavat a podobne..podla toho co povedal som sa spytala doplnujucu otazku, ak ma nieco zaujimalo..numerolog nefunguje ako tradicne vestkyne..vzdy robi komplexny rozbor (teda aspon moj na uvodnom stretnuti)..bola som tam trikrat a som dost spokojna

mmatta
9. máj 2022

@veronika_sk000 môžem poprosiť kontakt. Ďakujem

ruzovad
13. aug 2022

@veronika_sk000 mohla by som vás poprosiť kontakt?

katrina_art
2. apr 2024

@veronika_sk000 Zdravím, mohla by som poprosiť kontakt aj ja? Viem, že je to už staršia diskusia, vďaka 🙂

ruzovad
25. apr 2024

@katrina_art myslím že kontakt nečakajte 🙈😅 ja som písala pred dvoma rokmi a nedostala som odpoveď, možno už pani/ slečna MK nepozerá