Poraďte naozaj dobrú vešticu

radkapavlikova228
16. feb 2021

Žienky prosím vás neviete mi niekto poradiť naozaj dobtmru veštica?Súrne ju potrebujem a bojím sa hľadať nejakú cez net,že to bude podvodníca.Hlavne takú potrebujem,čo vie aj odkliat.

polovnicka92
16. feb 2021

Nedajte sa oklamať, prečo myslíte že ste prekliata? 🙂 stačí si zvyšit vibrácie, naladiť sa pozitívne a aj okolnosti vo Vašom živote sa zmenia, pokiaľ budete nízko a začnete kadecomu veriť ono sa Vám to bude aj diať, budete si priťahovať také situácie do života. Najväčšiu moc nad našim životom mame my sami, držte sa toho, pracujte so sebou 🙏💗

zdenusa4
16. feb 2021

Nerob hlúposti never človeku čo ti akože vyveští , je to blud! Nedaj sa oklamať žiadne prekliatie nie je

radkapavlikova228
autor
16. feb 2021

@zdenusa4 no každý niečomu verí a nikto ti tvoj názor neberie a ja mám svoje dôvody prečo takému verím.

noami12
16. feb 2021

@radkapavlikova228 ja poznám dobrú, chodí k nej veľa ľudí aj z iných miest, len otázka je odkiaľ si. Ona je z Holíča. Mne od nej všetko pekne vyšlo a dokonca hovorila mi v tedy aj o minulosti a všetko sedelo.

radkapavlikova228
autor
16. feb 2021

@noami12 som so Žiaru nad Hronom a ak by skutočne bola dobrá tak by som riskla aj diaľku,som zúfalá a potrebujem pomoc.Len nechcem,aby mi povedala klamstvá a ja sa ich chytím,chápeš?

zahara
16. feb 2021

@radkapavlikova228 mojej znamej pomohla pani z DK, nie osobne, len volavali.. kontakt 0918225750. Niekedy vraj trva dlhsie sa jej dovolat, treba skusat.

noami12
16. feb 2021

@radkapavlikova228 jasne chápem ta, skus si o nej vygooglit už dosť krát bola spomínaná aj tu na modrom kroniku. Veštica Jasmina z Holíča 😊

vitez
17. júl 2021

@zahara mozem napísať ip ohladom vestice?

kusika
29. okt 2023

@radkapavlikova228 môžem odporučiť Elviru. Kuk stránku jasnovidkaelvira