Poraďte mop na podlahy

erienka
4. nov 2013

Mozete mi prosim vas poradit nejaky dobry mop na drevene podlahy a dlazdice, pri ktorom sa nebudem musiet vela zohybat a namacat mop do vedra s vodou? Moze byt aj parny, nieco do 100 eur. Dakujem za kazdy koment!

zlate_deticky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tjesulka
4. nov 2013

Ja mám už 2 rok leifheit sadu twist a nemenila by som je super.Nemusíš sa ani zohýnať ani namočiť. 😀 😀 😀

jaja1979
4. nov 2013

Ja mam tento a som s nim velmi spokojna. http://www.bonaspraymop.sk/
Tu uz o nom bola diskusia, mozes si precitat: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/bona-spray-mop-motion-skusenosti/

lutia
4. nov 2013

@erienka ahoj, my mame klasicky mop wileda, mas vedro a aj mop ale ta stierka je pripevnena takze vzdy pohybmi stierku uvolnujes a namacas do vedra, vyzmychas a potom zas svihnutim narovnas a mozes zotierat, ruky sa ti nenamocia, som s nim spokojna...cena pri neakcii do tych cca 40e a aj menej a aj viac lebo sa da kupit oddelene kde to vedro je drahsie...a mame aj bonaspraymop kt pouzivam na denodenne pouzivanie...ten je na principe striekaneho prostriedku a je velmi odporucany na drevenne podlahy (podlaha je do par min sucha) a podlahy vizeraju velmi dobre ako keby ozivali, do tohto mopu sa kupuje aj voda specialna pre tento mop (mam 5l nadobu, predavaju ich vsade kde predavaju podlahy drevenne) a zaverom dodam ze ked chcem poriadne poumyvat pouzivam wiledu a ked narychlo tak bonas....

erienka
autor
5. nov 2013

@jaja1979
@lutia
Dakujem za komenty.
Viete mi este poradit, ci si mam kupit ten normalny Bona Spray Mop alebo ten vibracny, co je o 5 eur drahsi?

jaja1979
5. nov 2013

@erienka Ja mam ten obycajny, s vibracnym nemam skusenosti, ale myslim si, ze tie vibracie su dost zbytocne, ked je nieco na zemi prilepene, aj tak clovek musi viac pritlacit, aby to zislo dole, myslim, ze vibracie az tak nepomozu. A okrem toho tam urcite budu musiet ist baterky, takze je to zase o kusok nakladnejsie. Ale inak neviem, mozno si este treba pozriet ine diskusie.

lutia
5. nov 2013

@erienka ja by som tiez odporucila normalny, na co vybrcny...pochybujem ze to ma nejake extra ucinnky

erienka
autor
8. nov 2013

@lutia tak uz mi dnes dosiel postou ten Bona Spray Mop a podlaha vyzera naozaj lepsie. Ale mam pocit, ze ked umyvam klasickym mopom, tak z tej podlahy pozbieram viac necistoty (predtym este vzdy vysava). Takze presne tak, ako si pisala, sa mi zda, ze na vacsie upratovanie bude treba normalny mop. Tak sa chcem spytat, ze ako casto vyuzivas ten Bona Spray Mop a ako casto tu wiledu, aby bola podlaha cista. Dakujem
PS: mozem ten Bona Spray Mop pouzit i na dlazdice?

lutia
8. nov 2013

@erienka ahoj, ked nemam cas a chcem aby bolo narychlo upratane a rychlo vysusena podlaha kvoli malemu (ak ked je narychlo ohlasena navsteva a pre lepsi pocit) tak pouzivam bona spray, ked mam cas a vidim ze podlaha potrebuje dokladnejsie umytie pouzijem wiledu...vsetko je na tebe co a kedy a ako sa u vas zaspini rychlo podlaha...co sa tyka dlazby - kupelka tak je to tak isto ked narychlo tak pouzijem bona a ked vsetko zotieram mopom tak klasikou....aj ked mi mame tmavu dlazbu a ta je krajsia ked sa umyva klasickym mopom...kedze bona je take poprasenie tekutou zmesou a na podlahe su vidno tahy

lutia
17. nov 2013

@erienka spokojna s kupou?

leniciatko
2. apr 2015

včera mi prišiel tento a som max. spokojná, vedro pevné a mop stabilný http://www.leifheit-online.sk/leifheit-sada-twi...

penelopa
21. dec 2015

@lutia aj my ho máme a spokojnosť:O))): 😉 😉 😉