Poraďte mi lacnú a dobrú žehličku

sisa159
7. máj 2019

Ahojte, mohli by ste mi poradiť nejakú lacnú dobrú žehličku, tak aby som sa zmestila do sumy 20€? Kvôli práci budem niekoľko dní v týždni bývať v inom meste a potrebujem si kúpiť žehličku, ktorá dokáže normálne ožehliť všetky blúzky, košele a sukne čo mám. Keďže je to iba dočasné (1,5roka) a náhle mám veľa výdavkov so zariaďovaním nového prechodného bydliska zháňam niečo lacné, lenže ja som úplne stratená a netuším akú si vybrať, nechcem zase kúpiť niečo čo nebude žehliť 🙂 A viete mi ešte povedať aký je rozdiel v lacných a drahšich žehliacich doskách? :D doma žehlím v pracovni na stole na žehliacej látke, v živote som nežehlila na žehliacej doske, takže netušim čo si vybrať. Ďakujem vám za všetky rady. 🙂

lubik87
7. máj 2019

@sisa159 https://zehlicky.heureka.sk/tefal-fv-1710-e0/ ja.mam túto ..za tú cenu super 🙂 tiež kupovana na príležitostné žehlenie 🙂

lubik87
7. máj 2019

@sisa159 lacné dosky majú tenšiu.latku na vrchu aj trošku iný typ... konštrukcia nedrží až tak stabilné si užšie a kratšie ale vyzehliš aj na doske za 10€ rovnako ako na tej za 60€ len možno to bude dlhšie trvať. A keď budeš mať žehličku za 20€ neinvestoval by som do dosky

sisa159
autor
7. máj 2019

@lubik87 ďakujem, takže žehliacu dosku kúpim prvu lacnú, ktorú nájdem 🙂

katarina428
7. máj 2019

V Planeu sa myslím dajú zohnať lacné žehličky... napríklad táto sencor: https://www.letakytentotyzden.sk/planeo-elektro... Ale určite som ich tam videla omnoho viac, i napríklad len také malé cestovné 🙂

lubik87
7. máj 2019

@sisa159 v Tesco som videla za 10€ 🙂

penelope11
9. máj 2019

Hej @lubik87? A to aka znacka? 🙂

lubik87
9. máj 2019

@penelope11 teraz neviem myslíš tu dosku ? Neviem asi tescova :P

penelope11
14. jún 2019

Hej hej to som myslela @lubik87. Ale tak snad zase aj za tu cenu nebude uplne jak z kvetu makoveho 😀

janulla1
14. jún 2019

v lidli budu mat teraz zehlicku za 14,90 a taktiez potah na zehliacu dosku - odkedy som si kupila potah, tak aj to my zlepsilo zehlenie🙂