Poraďte laky na francúzsku manikúru

merry1
3. aug 2014

Zienky radte chcem francuzsku manikuru na nechtoch svojich ale ked som si kupila obycajne laky na to urcene tak to my vydrzalo tyzden a bolo po laku poradite aby my vydrzalo dlksie nieco?

sissy27
3. aug 2014

@merry1 to sa čudujem, že vôbec týždeň ti vydrží lak... obyčajne po troch dňoch každý začne praskať a olupovať sa... takže ak ti naozaj vydrží týždeň v dobrom stave, tak lepší už nenájdeš... alebo potom gel lak, alebo rovno francúzsku spraviť gelovými nechtami...

merry1
autor
3. aug 2014

@sissy27 gelove som mala a nikdy viac ja mam svoje velke a nechcem gelove 😀

sissy27
3. aug 2014

@merry1 tak gel lak alebo sa tešiť, že ti obyčajný lak vydrží týždeň... a to by som sa ja potom spýtala, aký používaš, lebo ozaj ak chcem mať pekný lak, tak max tri dni a aj to musím domáce práce značne obmedziť

denae
4. aug 2014

@merry1 ja by som ti odporučila značku Sally Hansen - podkladový lak, farebný lak a na to ešte gelový nadlak. Používam túto značku už dlho a vydrží mi dva týždne, bez toho, aby sa odlupoval. Alebo potom skús sadu na gelové nechty, dostať v DM, to si dokážeš urobiť aj sama, pretože sa to robí priamo na nechty, netreba žiadne typy ani lepenie ani nič také. Keď som ich robila takto prvýkrát, trvalo mi to 3 hodiny 😀, ale teraz už mám prax 🙂 a tiež mi vydržia dva týždne. Aj odstraňovanie je ľahké - jednoducho sa zlúpnu a je.

denae
4. aug 2014

@merry1 a ešte som zabudla, že všetko, aj domáce práce robím bez obmedzenia, aj periem v rukách...a ten lak to fakt vydrží 😉