Poraďte kvalitný vysávač

jedlee
20. mar 2014

Ahoj. Potrebujem kvalitný vysávač, silný a odolný, ktorý efektívne vysaje aj chlpy po psovi a mačke. Na cene nezáleží, môže byť aj drahší, len aby bol účinný. Bolo by plus, ak by bol aj tichý, ale nie je to podmienka. Máte nejaké skúsenosti s vysávačmi? Vďaka. 🙂

dejka77
20. mar 2014

My mame Numatic Henry a vysava ako cert.

lentilka21
20. mar 2014

ja som spokojna s eta onyx jd 2000wat, mamka ho ma 6 rok.a ja som si vypytala na tieto vianoce.

ichbinich
20. mar 2014

@jedlee:
My mame AEG Electrolux Ultra Silencer, je naozaj tichy. Nas je uz par rokov stary (kupeny v roku 2008), novsi model maju svokrovci a zda sa mi este tichsi.
Svokra mala kedysi AEG Cats&Dogs, zevraj extra ucinny na chlpy (mali morske prasiatko 😉). Ale neviem, ci sa este vyraba, resp. pod akym menom.
Mojmu som prave "dopriala" novu hadicu, lebo stara uz existovala iba vdaka DuckTape 😀 A 20€ za hadicu vs. 200€ za novy vysavac, ked ten stary este funguje, nie je o com 😉

ivett1
20. mar 2014

@jedlee kärcher , špecializujú sa na profi vysávače ...ale majú v ponuke aj vysávače do "domácnosti"...cena cca od 60€-150€ ... a potom (osobná skúsenosť) zelmer (my máme "vodnika") (nepotrebuješ vrecká na smeti...) ... cena cca 180€ ...

caoli
20. mar 2014

Museli by vymyslieť niečo extra, aby som náš Dyson vymenila 🙂

marka11
20. mar 2014

Máme AEG Elektrolux ZUS 3970, cena od 169,00 eur, je to perfektný a hlavne tichý, regulácia otáčok od 1 až 5, sme sním veľmi spokojní.

jedlee
autor
20. mar 2014

dakujem velmi pekne za rady. ten numatic henry sa mi pozdava, aj ten AEG. a aj to niekto pouzivate v domacnosti kde sa nachadza pes a macka, resp. vysavate s tym denne? ten karcher je fakt drahy..nasla som za 320 eur 2000W, no ak by to za to stalo, tak by som to do vysavaca investovala.

kobliha22
24. mar 2014

Zkus si přečíst tenhle článek http://utulnydum.cz/clanek/Bezny-uklid-Vas-zacn...
Možná se ti tyhle vysavače zalíbí a budou se ti hodit.... 🙂

pollyanna
24. mar 2014

mame elektrolux ultraone a tiez spokojnost, tichý a povysáva perfektne

marusslavik
12. dec 2014

Já mám doma sáčkový vysavač http://www.sporilek.cz/sackove-vysavace/rowenta... Sice se hodně rozšířily bezsáčkové vysavače, nebo s vodní filtrací, ale já dávám přece jen stále přednost sáčkovým vysavačům. Nemusím po každém vysávání vylívat špinavou vodu a vymývat vysavač, nebo čistit filtr. Až je pytlík plný, tak ho prostě hodím do koše a konec starostí. Pokud máte doma alergika, tak se asi vyplatí s vodní filtrací, ale jinak v tom moc výhod nevidím.

petkaaa12345689
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rudolfinahatalova
30. dec 2015
xsmajlox
20. máj 2016

Uplne nahodou nastala situacia ze mam v jednom byte dva vysavace. Jeden lacny maly vreckovy s vyssim vykonom a potom priemyslovy na suche aj mokre sanie z Lidlu. Za 70Eur taka opacha. V druhom mam jeden drahsi a lepsi vysavac starsej vyroby- tichy. Ta opacha z lidlu je super.
Ps argumenty k Super filtrom: vas vysavac vam super prefiltruje vzduch... Ale - co sa deje s tym prachom rozfukavanym v miestnosti dokola z vyustenia vysavaca? Samotny vysavac sposobuje virenie vyfukovanim aj ked cisteho vzduchu. Riesenie: handra a voda...

xsmajlox
20. máj 2016

Este jedna rada, hlavne pre tych co nemaju penazi. Elektro sa snazim kupovat primarne v Kauflande koli zaruke. Vsetky hviezdne znacky sa zvyknu pokazit po uplynuti zaruky. Kaufland ma namiesto 2r. 3.r. Predavali u nas ( v kazdom meste je to inak) rozne znacky. Vzdy som reklamoval po 2r. ( zehlicky). Teraz maju takmer vsetky veci len od sencoru. Asi preco? Takto som vymenil 3 zehlicky za 6 rokov. Reklamaciou.