Poraďte kaderníčku v Nitre

barcelona94901
7. sep 2012

Ahojte
baby,mamičky z Nitry
možete mi prosím poradiť kam chodíte ku kaderníčke?dobrej kaderníčke,kde nenechám polku výplaty a nebudem si musieť kupovať klobuk?
na kozmetiku?
na nechty?
pár tipov z Nitry ,,by som poprosila
,preluskala som to tu a našla som len otázky ,nenašla som tému ,ak tu taká je hodte mi prosím link ,kde su aj odpovede...a aktuálne info ,,,
dalej ,chodíte niektorá cvičiť Active Lady ? ak máte skusenosti,prípadne poznáte aj cenník,budem rada za info
nemienim tu spušťať diskusiu o tom,že vyhľadaj si cez google,to dokážeme asi všetky,ale potrebujem aj poradiť,konkrétne,chcem sa vyhnuť zlej skusenosti,
vdaka ak si niektorá nájdete čas a poradíte mi

acar
7. sep 2012
lusip
7. sep 2012

Sikulka na Horke, v budove novej Jednoty hore. Ceny fajn - napr. faerbenie, umyvanie, strihanie, fukanie a konecna uprava 15 eur.

barcelona94901
autor
7. sep 2012

baby a melír ste si nedávali robiť?
niekto sa ozve,že zahlcujem stránku,ale tak čo vám poviem,moja známa - kaderka leží na rizikovom ,dalšia sa rozvádza,sťahuje..a ked som naposledy skočila len tak,do kaderníctva bola som ľahšia o 60 éčok a nakoniec sa dať znova ostrihať čo som mala spálene háro.. 😕 preto radšej aj počkám ,ak niekto nemá voľný termín,no budem vedieť,že neskončím ako plešoun

pami2
7. sep 2012

odporucam Matus Mucha u Martinaka, chodim k nemu na melir.
ale dobru kozmeticku hladam aj ja, potrebovala by som vycistit plet

mmucha.sk

lejla77
7. sep 2012

ano, aj ja odporucam Matusa Muchu na Cermanskom nam.. Super. 😉

barcelona94901
autor
8. sep 2012

fíha na čermánskom námestí? a cenovo?tam som tuším ešte nikdy ani nebola v tej časti,len okolo chodíme

barcelona94901
autor
8. sep 2012

@pami2 tu kozmetičku tiež čistenie ,
aj nechtárku, keby v nr bola

barcelona94901
autor
8. sep 2012

@lejla77 kočky a on aj líči?som mrkla tu fotogaleriu kaderka ,tam mal aj líčidla 😀

pami2
11. sep 2012

@barcelona94901 no ved tu hladam aj ja, to som pisala 🙂

pami2
11. sep 2012

@barcelona94901 on nelici, lici jeho kolegyna, ktora vlastne striha deti a chlapov, umyva vlasy a vo vseobecnosti pomaha Matusovi. ja som bola u nej na liceni na ples a vobec sa mi jej praca nepacila...ale kazdy mame iny vkus,inak je to zlata baba.

pami2
11. sep 2012

@barcelona94901 cenovo: ja mam vlasy tak po plecia, chodim na melir+trocha podstrihnut +fukana a platim 35E. inak, tusim ma cennik na nete.

susanerose
11. sep 2012

@barcelona94901 Na Hôrke v budove Nitrazdroju na poschodí, je tam kaderníctvo, kozmetika, solárium... U kaderníčky som platila za strihanie, žehlenie, rôzne prípravky na vlasy a konečnú úpravu 8 eur. A bola som veľmi spokojná. Strašne šikovná baba (sú tam 2, ja som bola u čiernovlasej)

denim13
27. mar 2014

ahojte, je to síce stará téma, ale pre mňa momentálne veľmi aktuálna, chcela by som vás slečny @lusip a @susanerose poprosiť o kontakt resp meno na tie kaderníčky čo spomínate, ak ešte robia 🙂

lusip
27. mar 2014

Je to Peta,..priezvisko si momentalne nespomeniem,...ale cislo ma 0918 345 015

viva13
9. máj 2014

Ahoj, neviete prosím poradiť kde robia brazilský kreatín a prijatelnú cenu?

alexianr
28. aug 2016

Ahojte prosím poraďte mi kadernicku čo mi príde spraviť svadobný účes a aj vizazisku vopred ďakujem