Poraďte dobrý matrac do manželskej postele

borisvolcko
21. feb 2014

Dievčatá, ktoré máte skúsenosti s kúpou dobrého matraca do manželskej postele dajte mi nejaký tip, aby som bola fakt spokojná....ďakujem

katrinka8
21. feb 2014

@borisvolcko - ahoj, nam vzdy radili, ze je lepsie mat 2 samostatne matrace - kazdy ma inu vahu (matrace sa aj podla toho kupuju) a tiez je trochu neprakticke premienat plachtu na dvojmatraci (je to tazke, "nezhrabne"...)
Dalej je dolezite, aky mas rost - ine marace idu na dreveny, ine na lamelove, ine na polohovatelne. V kvalitnej predajni by Ti mali vediet dobre poradit + dobre je si matrac vyskusat (tak nam poradili aj v obchodoch - proste si na nejaku dobu nan lahnut, vyskusat 😉 )
My mame matrace Materasso: http://www.matrace-materasso.sk/matrace-a-rosty... Sa mi zda, ze tieto, ale tvrdost uz si nepamatam, asi tu T3, sa mi vidi. Taky isty sme kupovali aj dcerke do velkacskej postele. Mame ich uz 5. rok a sme velmi spokojni. Uz som aj prala potah na nich a vsetko je v poriadku. Otacame ich na zimnu a letnu stranu podla rocneho obdobia.

borisvolcko
autor
21. feb 2014

@katrinka8 ďakujem link pozriem

paskolinka
22. feb 2014

@borisvolcko určite dva samostatné. Neviem poradiť konkrétny dobrý, ale nebrala by som pamatovu penu, bolel ma z takého matraca chrbát 😖

bloom204
1. apr 2014

ahojte , ma niekto skusenosti so vzdusnymi matracmi?su dobre?

zuzaklad
26. jún 2014

@bloom204
ahoj,
ak je pre teba odvetrávanie matraca dôležité, odporúčam matrac zo studenej peny. Ja som kúpila pred mesiacom tu http://www.matrace-matex.sk/sk/eshop/matrace/ma... a som maximálne spokojná.

lucia090
7. dec 2014

Ahoj my máme Ortopedický taštičkový matrac
Vegas Exkluzív - model 12 a je fakt super, je drahší ale zas kvalita je na nezaplatenie 🙂

eminka23
30. mar 2015

Doma máme matrace Donau Visco z pamäťovej peny a sú naozaj kvalitné. Máme radi mäkké lôžko a pamäťová pena je fakt najlepší. Skúste sa pozrieť na stránku: http://www.grossmann-matrace.sk/viscoelastickej.... Tu sme ich kupovali. Majú tu veľký výber a super ceny. Česká kvalita

juraj1110
4. feb 2018

pozdravujem vas pre mna jednoznacne matrace od www.matracshop.sk super cena a aj kvalita rychle dodanie

okulka_db
19. nov 2018
Používateľ okulka_db je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od okulka_db.

Ahojte žienky, tiež by som bola rada za typ na postel a aj matrac. Kúpiť spolu či oddelene? Budeme po 10 rokoch kupovať všetko nové, tak chcem kvalitku. 🙂

1pillow1
21. nov 2018
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

@okulka_db my mame tento matrac, pretoze je vhodny pre alergikov, co my obidvaja sme s manzelom. sconto.sk/artikel/413866303 a k tomu sme kupili normalne drevenny ram postele, vypada to super

okulka_db
23. nov 2018
Používateľ okulka_db je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od okulka_db.

@1pillow1 Ďakujem, manžel je tiež alergik, ale priznám sa že doteraz sme to ani nejak moc neriešili, mali sme len staré postele. Na drevenne postele sa ešte určite pozriem.

1pillow1
25. nov 2018
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

Drevene su za mna naj, stale su pekne, moderne, nadcasove 🙂