Poraďte darček pre dvojročného chlapca

simonka9090
27. feb 2020

dobrý den ,, syn bude mat v apríly 2 ročky .. poradte čo mu mám kúpit ,, chcela som mu kúpit auto na dialkove čo sa v nom sedí ale krstný mu to ide kúpit .. 🙂

A na vaše argumenty nebudem odpisovat ze aku mam gramatiku ok 🙂

deti95060810
27. feb 2020

zbehni do hračkárstva a tam niečo pre syna vyber...však kto lepšie pozná decko ako vlastná matka...😉
a gramatika? no čo už....😉

lenka2710
27. feb 2020

@simonka9090 knižky, odrazadlo, stavebnicu, magnetickú knižku, vkladacky, puzzle, neviem co ho baví 😉 ja mám dievča ale chlapca čakám, takže som zvedavá aj ja na nejaké typy 😂

veronikaszabova
27. feb 2020

@simonka9090 no podla toho, co ho bavi a nema este take doma. 🤷‍♀️

evinqua
27. feb 2020

Nas dostal auta, velku garaz,albi knihy s perom

miadi
27. feb 2020

@deti95060810 vies vacsina 2r Uz mà “vsetko “ a potom su mami zufale ze co kupit 🤣pritom by si to mohli užit že 2r este nic nepyta. A na tych 5minut sa im paci vsetko nove .
@simonka9090
Tatrovka hojdacky sadu ak zijete v dome s dvorom .. auticka z filmu cars 🚗 ak ten film mà rad,. Je toho kopec na vyber.

deti95060810
27. feb 2020

@miadi no viem...ale to tiež nie je až tak dobré...😉

miadi
27. feb 2020

@deti95060810 nie je . Moja mala sa na vianoce najviac tešila z vymalovanky s nalepkami a jednorozca drziak na sponky. A 6kniziek par drobnosti a povedala ze best Xmas ever. Hoci dostava taketo srandy bezne cez rok..V obchode sa jej pacilo tske velke hovienko za $100 poopsie unicorn no ale za kus plastu v tvare emoji 💩 tolko nedam 😁kupila som jej mini verziu z ali za $10 a bola spokojna. Treba sa vediet tesit aj z malickosti.

deti95060810
27. feb 2020

@miadi áno...máš pravdu...tiež to nepreháňame s darčekmi najmä keď máme 4 deti...financie nás nepustia a potom máme také skúsenosti že o pár týždňov. je to nepovšimnuté v kúte...a čím väčšie deti - tým chcú už len drahšie darčeky...napr. mobily. tabl. bicykle, handry....

kitycat
27. feb 2020

Takze ty vies ze tsm mas chybu ale aj tak ei ju neopravis a radsej napises aby sme gramatiku neriesili... Umrem :D

miadi
27. feb 2020

@deti95060810 hej kamoskyna 8r uz pytala iPhone .Pri 4detoch urcite je to narocne uz len vsetkym nove oblecko na sezonu topanky atd, ja aj oblecko davam do darcekov nech to vyzera ze dostala vela ked to je zabalene 😊Ved polka radosti je v tom rozbalovani.

deti95060810
27. feb 2020

@miadi my máme deti od 10 + vyššie...takže nároky stúpajú...😉

miadi
27. feb 2020

@deti95060810 jasne to je prirodzene. Prave pre to by nemali mat hnet vsetko😊nech maju po čom tužit snivat

hennyinnsbruck
27. feb 2020

@miadi ja patrím k tým "krkavcim" matkám ktoré nevykupili celé hrackarstvo, verejne sa priznavam 🤣🤣🤣🤣 moja ma 3 - 4hračky (15mes)
Takže ja to budem mat ľahké s kúpou darčeku 🤣

patka06
27. feb 2020

odrážadlo, tatrovku do piesku, lego Duplo, zaujímavú knižku ........možností je veľa, vojdi do hračkárstva a určite ťa niečo osloví, najlepšie vieš čo by sa synčekovi páčilo

miadi
27. feb 2020

@hennyinnsbruck Moja na prve Vianoce dostala odomna 1 auticko a malo uspech do 3r mala rada auta. Mm jej kupil psika robotickeho na baterky ktoreho sa najprv bala. Mala iba 6m .. 15m ju najviac bavili prazdne plastove flaše. Pockaj tie hracky sa nahromadia casom.. ked mala 3r zacala si po narodkach pytat este darceky hoci uz ich bolo viac hojne. Nastastie 4 narodky uz nepytala viac. Ja jej narodky riesim hlavne o tej party 🎉 ze mà tematicke kazdy rok nieco ine baloniky heliovè torta ozdobena atd. Kamosky si pozve. Minuly rok bolo unicorn 🦄 my little pony tento bude morska panna. Lebo to ma najradsej 😊( plysovych 🦄 mà moc asi 20 vzdy ked niekde ideme ich vidi chce 😆toho najvacsieho som skovala do skrine lebo ho chcela trepat na slovensko a potom tesne pred odchodom z domu som nieco isla upratat do skrine a ona ho uvidela🤣tak som letela tehotna sama s malou prirucnym kufrom a mega plyšakom. Aby ju u babi cakal taky isty len v inej farbe a dvaja mensi 🤣cestou domov plny kufor jednorozcou 🤪ale maly nebude mat 20dinosaurou

hennyinnsbruck
27. feb 2020

@miadi 🤣🤣🤣🤣 To je milé 😻😻😻😻

Časom bude mať možno ale ja proste nechcem a snažím sa nekupovat každú blbosť. Načo? Presne, plastové fľaše, misky varesky voditka psie to všetko je momentálne topka.... Tiež chcem aby sa tešila na novú hračku, nechcem rozmaznane decko. ☺️☺️

miadi
27. feb 2020

@hennyinnsbruck Hlavne taketo malinke ani hracky extra nezaujimaju Skor normalne veci v domacnosti. Ako ozajstne kluče😄ich najprv bavi hlavne spoznavat svet okolo. Este tak bublinky z bublifuku z hrackarstva su top.

hennyinnsbruck
27. feb 2020

@miadi bublinky nespominaj🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ schovala som bublifuk pre prípad ze "chcem pokoj" najprv sa bála a teraz by som mohla celý deň fúkať do toho 😯😯😯😯😯😅😅😅😅