Poraďte čistiaci prostriedok na drevenú podlahu

ernuska296
29. mar 2017

Ahojte maminy prosim Vas poradte mi nejaky aj drahsi pripravok na lesk a dobre umytie tmavej hnedej podlahy,uz som skusila vsetko mozne a vsetky mi spravia taky sedy povlak a ked svieti na to slnko vyzera to strasne :((
Co pouzivate vy co mate tmavu podlahu?budem vdacna za kazdy tip...
(Vsetky druhy alexu,ajaxu,sidolux,pulirapid a podobne odskusane a zle)

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iukas
29. mar 2017

@ernuska296 akoby som pozerala na nasu podlahu🙂 ja pouzivam bona spray s original naplnami, jedina tato napln mi krasne vycisti podlahu, nie je tam ziadna smuha ani proti slnku. ked som to chcela obabrat a do mopu som dala akykolvek iny cistiaci prostriedok na podlahy (pronto, savo, ajax...), smuhy boli. Este mi napadlo, ci nemas vela vrstiev cistiacich prostriedkov, skus to zotriet octovovu vodou a potom pozri proti svetlu, ci ta podlaha vyzera lepsie. Ale na podlahu by som pravidelne ocot nedavala, ci drevenu, ci laminat.

sofinka12345678910
13. júl 2019

Ahojte potrebujem radu ako na tmavú podlahu... Strašne smuhy ani nie cez smuhy také škrabance ale nie hlboké. Príklad manžel malú bral na kríze(robil jej koníka), :Da s kolenami urobil smuhy ďalej mala keď táha hojadciu lienku ťahá cez celú podlahu alebo od stoliciek už som zúfalá co by mohlo nato pomôcť ďakujem

vendulka80
13. júl 2019

Ja riešim toto iste. Uz som vyskúšala vsetko mozne, menila mopy a nic. Oproti svetlu same lizance. Este mozno najlepsia sa mi zdala obyčajná jar ale bojim sa, ze pri častom používaní tu podlahu zničim. A vsetky tie mydlove cistice stoja za prd.

pralinka86
13. júl 2019

Od Osmo ich cistic podlah