Poraďte, či mám zmeniť prácu.

26. feb 2020

Ahojte potrebujem poradit lebo sa neviem rozhodnut. Pracujem 2 mesiac v leoni kde aj ma to bavi ale platovo je to ozaj o nicom. Mam 3,36 na hodinu no z toho nam sthavaju za stravu co je cca 30€, bonus v sume 50€ dostavame iba pri bezchybnej dochadzke lenze skoro kazdy mesiac sme den 2 doma lebo chyba material takze cca okolo 500€ to vychadza. Pracu mam 10 minut autom z domu no musim chodit kazdy den a nocna zacina uz o 10 vecer nedelu.
Nasla som si pracu ku ktoremu mam vzdelanie vyssiu zodpovednost no je to skoro 30 km od mojho bytu nerobim kazdy den ale asi iba 12 az 13 sluzieb v 12 smene - ranne a nocne a volno. Cesta tam nie je teraz v lete zla lenze ide cez farmu kde rano a vecer po ceste behaju pustene zvierata. A platovo to je 1100€ v cistom a este mi preplatia benzin plus po nocnej sa mozem vyspat tam.

Co myslite? Mam ist do toho?

pribinak
26. feb 2020

Jasne. Do zimy je ďaleko. Určite dovtedy vyriešiš cestovanie

ivkazba
26. feb 2020

Nedostávaš bonus za bezchybnú dochádzku, lebo si doma kvôli tomu, že firma nemá materiál? Typické pre Leoni. Ak máš akúkoľvek možnosť ísť pracovať inde, choď. A hlavne ak máš raz takú mzdu a je to práca, ktorá ťa bude baviť. Veď to je predsa ideálna kombinácia. 30 km nie je veľa, ľudia jazdia denne oveľa oveľa viac. Držím palce, nech sa správne rozhodneš.

ivana11155
26. feb 2020

Určite áno, lebo je tam veľký platovy rozdiel a to by mohlo byť pre teba motivačné aj napriek cestovaniu. Myslím že do Leoni ťa zoberú späť aj keby ti toto z akéhokoľvek dôvodu nevyšlo, pretože Leoni aj všetky ostatné firmy v okolí riešia nedostok ľudí do výroby.

sissy27
26. feb 2020

vôbec by som neváhala, 30km nie je žiadna vzdialenosť hlavne ak máš auto. Ten platový rozdiel je obrovský, predpokladám aj náplň práce je o inom.

lucks6
26. feb 2020

3O kmi je v tejto dobe by som povedala ze nic, ak sa ti teda to dochadzanie v konecnom vysledku aj oplati, ak ano, tak by som teda ja osobne do toho sla

autor
26. feb 2020

Lebo v leoni by mi nevysli v ustrety zo skolou a v tejto praci mam dost volna aj na ucenie a plus po uspesnom ukonceni navysia este mzdu ale s tym dalsim vzdelanim by som sa uz zamestnala ozaj v akejkolvek ambulancii lebo inak som doteraz nutena len na cssky

ssandyy
26. feb 2020

Určite choď do toho! 30km je nič a tie zvieratá? Veď spomalis a pokochas sa prírodou... 🙂

janinka007
26. feb 2020

Ber to, neváhaj. Ja tiež cestujem každý deň 35km hore dole, a to je úplne že nič.

gdulskadarina
26. feb 2020

hned by som to zmenila, sice je to blizko, ale to je jediny benefit podla toho, co popisujes, radsej dalej to mat, ale lepsie platenu a pohodovu 🙂

hope87
26. feb 2020

Urcite do toho chod! 30km nie je az tak vela a myslim, ze za tie peniaze a benefity to stoji 🙂

ledgerka
26. feb 2020

30km je nic, urcite to zober. Ved ten plat je obrovsky rozdiel plus vyhliadka do buducnosti je ovela lepsia.

autor
26. feb 2020

Dnes nam oznamili ze 2 dni budeme doma a stiahnu nam dovolenky kedze dovolenku ani nemam budem musiet robit nadcasy cele zle

vedorka
26. feb 2020

Robit za 500 eur a este aj nocne.... Urcite vyskusaj nieco ine, kym nie je neskoro. Dochadzanie nie je bohvieco, ale ten plat je raz taky, to ti stoji za to

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
missviolet
26. feb 2020

Jednoznacne nova robota. Ja dochadzam 100km busmi a zijem. A za o dost menej penazi nez ty

autor
1. mar 2020

Baby mam otazku sme uz 4 den doma ako to je s vyplatou tie dni co sme doma nam platia ci ako a neodzrkadli sa to na vyplate? Znamena to ze budem mat mensiu vyplatu ked sme 4 dni doma?