Poraďte antiperspirant

labelo
21. júl 2014

Prosím Vas existuje nejaký účinný aspon na tých 24 hodin,ktorý nezanecháva biele stopy na šatách?používam už x rokov Driclor,ale začal mi robit zle kuse ma a štípe,tak chcem vyskusat niečo iné,ale ozaj účinné,poradte,dakujem 😉

mawka
21. júl 2014

@labelo nic ine neexistuje, vsetko je to marketing, vsetky zanechavaju flaky a ziadny nevydrzi 24 h., driclor je drazdivy, ja by som ho pouzivala max. mesiac a nie ze x rokov. a velmi velmi uspesny boj proti poteniu dosiahnes botoxom. spytaj sa koznej.

tilda
21. júl 2014

@labelo v rakuskej bipe maju znacku CD,vo flakone s rozprasovacom-jeden z mala co okrem toho co hladas neobsahje hlinik

labelo
autor
21. júl 2014

@mawka vieš co mne to strasne pomaha staci raz za týžden a mam pokoj,len teraz mi akosi nesadol neviem či aj kvoli tomu,že su take tepla a draždi ma to,v zime sa nepotim používam ho sem tam...ja viem,že je to nezdrave,ale pre mna učinné ,neznasam ked je nietko spotený pod pazuchami 😀 a smrdí

mawka
21. júl 2014

@labelo tak ale v 35°C horucavach co narobis. potenie je telu prirodzene, potlacat ho nema zmysel. a ja mozem kazdych okaslat, su spreje, ktore vonia aj ked sa potis, na toto je teda dost dobra rexona alebo garnier mineral, ale potenie by som nezastavovala, proste potit sa treba.
uz je to divne. ludia si odstavuju potenie, odstavuju si menzes, blokuju si ovulaciu, nie je to divne? total proti prirode a to ja som dost moderny clovek. skor by som patrala po pricinach nadmerneho potenia.
ale potit sa je prirodzene. smrad je vedlajsi efekt, ale su ludia, ktori sa potia a nesmrdia.

labelo
autor
21. júl 2014

@mawka uplne s tebou suhlasim, ja sa nepotim enormne ani zo mna nesteka pot pod pazuchami,ale citim sa ak sa nenatriem,že nevoniam a tie vone v sprejoch su o ničom a prekrývat zapach potu nejakým sprejom ,mam taku kolegynu,ktora sa poti ,ma kruhy na tricku pod pažami a na to si nastrieka ten sprej a ked prejde kol mna hotovo ten vonozapach

mawka
21. júl 2014

@labelo pri niektorych ludoch clovek aj odpadava 😀 rexona je fajn, krasne voni a dlho. ale iste nie 24 h 😀 ale ved aj tak prides z prace a sprchujes sa. takze aj keby si sla von, das si novu davku. a este garnier mineral volaco, tak ten nema chybu, antibacterial.

ivetlo
21. júl 2014

@labelo Ahojky, tak ja používam od firmy forever, hlavná zložka je aloe vera a komu som ho doporučila, tak sú ženy spokojné. Je drahší, ale vydrží veľmi dlho. a neobsahuje soli atď.

sissy27
21. júl 2014

@labelo excipial deo forte - krém... a teraz mám nový, Suave, tiež spokojnosť, ale ten u nás asi nedostať

eeffka
22. júl 2014

@labelo no hlavne prestan pouzivat Driclor ak sa potis iba tak normalne, ved ten je na vazne stavy
Ked ti nezabera on obycajne antiperspiranty uz budu tazko. Ja pouzivam to co je v akcii v zime, a v lete to co je v akcii ale muzove 😀 ( su silnejsie), este sa mi nestalo aby som mala mokre mapy

ichbinich
22. júl 2014

@labelo:
Ja som mala v lete Rexona Maximum Protection, ten sa dava vecer po osprchovani a nie je potrebne davat este rano, to staci. Ten ale obsahuje soli hlinika. Taky isty, ale pod znackou Dove je tiez, ale ten som nemala.
Este ked som bola tehotna a smrdelo mi ja jemne deo, tak som mala ten "kamen" antiperspirant, ale to je tiez sol hlinika.
Ak sa tej chces vyhnut, musis trosku hladat 😉 Ale napriklad Nivea Natural & Pure je myslim bez. Ak nie je v zlozeni "aluminium allum" a pod., tak je bez soli hlinika. Zevraj super su tie, co maju puder (talcum), ako napr. talianske Borotalco. Ale este som ho neskusala.

mata1001
22. júl 2014

Mne nič nepomaha, len driclor ...sem tam si davam antipers .nivea ale to akokeby som nic nemala.. .. 😢

labelo
autor
22. júl 2014

@eeffka ja sa nepotim velmi, praveže mi driclor zabera a vyhovuje v tom,že ho požívam v lete raz za týžden,len teraz momentalne ma akosi začal stipat a kuše ma pod pazuchami,tak ho chcem nachvilu niečim nahradit

labelo
autor
22. júl 2014

@ichbinich dnes som si tu Rexonu kupila,vyskušam

micha_elka
11. júl 2018

Myslim,ze najlepie antiperspiranty sú tie,ktoré su na báze kamennej soli. Mozno je treba sa ,,prestrikat"aj počas dna,ale aspoň viem,ze neobsahuje ten spominany hlinik. Potenie je odjakživa prirodzene. Takyto antiperspirant na báze.k.soli zabraňuje vzniku bakterii- ktoré sú pricinou zapachu,čiže je antibakterialny a teda zamedzuje neprijemnej vôni. Veľmi som si ho obľúbila.

luccy89
11. júl 2018

Aj ja som pouzivala driclor, ale otravovalo ma to stipanie a svrbenie. Teraz mam eucerin s rozprasovacom, tiez sa dava na noc a podla mna super, ziadne drazdenie a ucinok aspon u mna ako driclor

julinka29
28. aug 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

borotalco je velmi dobrý.Aj ten tuhý. Vobec nezanechava biele škvrny a krasne vonia

monikiri
29. okt 2019

@luccy89 u mna Eucerin nula bodov, a prestali vyrabat Excipial deo forte, bez neho som na nervy a riesim co je dobra nahrada. Driclor ma stipe