Poradíte s tabletom?

luciaalex
23. jan 2013

Pod stromcekom sme si nasli tablet samsung, ja som total absolut analfabet pokial ide o tieto veci, poradi mi niekto kde sa daju najst aplikacie, vhodne pre zabavu a pripadne aj ako pomocka doskoly pre prvaka?
Dakujem pekne

lea641981
23. jan 2013

no syn dostal tablet a nechce ho 😲 sme boli prekvapeni lebo neustale o nom basnil 😔
zaujimave 😲 je odlozeny 😕

simca06022011
23. jan 2013

mas tam aplikaciu samsung apps alebo nieco take, pripadne ak mate napojeny tablet na pc tak k tomu je sofware a stahujete cez pc a potom to prenesiete do tabletu 🙂
http://www.samsung.com/sk/samsung-apps/index.do

angua27
23. jan 2013

ak tam máš operačný systém Android, môžeš cez internet (ak ho teda máš napojený na internet) cez Obchod play stiahnuť rôzne hry a aplikácie aj zadarmo. ja mám pre syna stiahnuté do tabletu rôzne hry, kreslenie, pexeso. pre prváka by som hľadala niečo na písanie písmenok, hľadanie čísielok v poradí. 😉
tablet je fajn vec u nás fičí skoro denne. malý sa na ňom hrá, pozerá rozprávky, ja na ňom čítam e-knihy, alebo keď v rýchlosti potrebuje čosi pozrieť na nete, máme ho napojený cez Wi-fi. 😉

mukiii007
23. jan 2013

My máme tiež Samsung, moje skoro 4 ročné dieťa ho dokonale ovláda... 😀 Mimochodom, aplikácie sťahuješ cez Google Play, môžeš si tam vybrať z rôznych možností hier.