Poradíte parný čistič na podlahu?

erienka
23. júl 2013

Kedze mam problemy s krizami a neznasam umyvanie podlah s klasickym mopom, uvazujem o kupe parneho cistica na podlahy (doma mam drevene podlahy a dlazdice) alebo aj ineho typu cistica (nevyznam sa v tom, aka je ponuka). Mohli by ste mi poradit nieco, co mate naozaj overene? Chcem investovat tak do 100 eur...dakujem

jinxixi23
23. júl 2013

neviem ci poradim, ale teda my mame doma jeden a je to pekna somarina... vobec to neschne hned a ostavaju potom smuhy...takze ja osobne neodporucam

amadea3
23. júl 2013

Ja mam karcher sc 1020 a som spokojna 🙂 Ziadne smuhy neostavaju a podlaha je hned sucha. Dokupila som si aj hubicu na umyvanie okien a je to super, okna mam umyte za chvilku 🙂

zaneta123
23. júl 2013

@erienka presne ako @amadea3 mám ten istý, kupovala som hlavne kvôli tomu, aby som podlahy zalepené od mojich detí nemusela čistiť štvornožky. Je to úplne super vec a tiež mám dokúpený nadstavec na čistenie okien. fakt perfektná vec, jedine ľutujem, že som nekúpila skôr. 😉 😉

linda81
23. júl 2013

Baby mne ak poradite, co na psie chlpy, tak sa zblaznim od radosti....kazdy den riadim podlahy v celom dome..mam aj parny cistic( ale tiez nic moc,asi musim inu znacku zohnat)...a srsti kazdy den plny vysavac

jazmina83
23. júl 2013

@linda81
1. Psíka dohola 😀
2. Nepúšťať ho do domu
3. Nadalej vysavat
🙂

jazmina83
23. júl 2013

@erienka karcher 1020, odporúčam!!!

linda81
23. júl 2013

@jazmina83 no tak ostava len riadit 🙂
ona je kratkosrsta....a nebude ani za nic vonku sama

erienka
autor
25. júl 2013

@amadea3
@jazmina83
@zaneta123
dakujem za radu, citala som si k tomuto cisticu recenzie a boli super, len v jednej recenzii spominali, ze sa tym nedaju cistit drevene podlahy. Je to pravda?

amadea3
25. júl 2013

@erienka my mame v obyvacke lakovanu palubovku a v hale drevene parkety, cistim to karcherom uplne v pohode, ziadne poskodenie nebadam 🙂

Jedine co ta upozornim, ze ked sa ti pristroj natlakuje a bude svietit na zeleno, tak predtym ako spustis paru do hubice, odstrekni najprv trochu pary "naprazdno", cize odmontuj hubicu a tak vypusti tu prvu paru - pri tomto prvom zapnuti vzdy vyjde aj trocha skondenzovanej vody a ta by ti zbytocne zamokrila handricku na hubici. V navode to tusim nepisali, takze ja som tiez mala prve umytie vsetko mokre, kym ma napadol tento zlepsovak 🙂

helus19
2. nov 2013

Viete mi odporučiť, kde by som za dobrú cenu kúpila komponenty na čistenie okien pre čistič Kärcher 1020? Ďakujem 🙂

helus19
3. nov 2013

Viete mi odporučiť, kde by som za dobrú cenu kúpila komponenty na čistenie okien pre čistič Kärcher 1020? Ďakujem 🙂
@amadea3

ddankaa2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anucha27
19. máj 2015

@amadea3 mozem sa spytat ci pred umyvanim vysavas?

amadea3
19. máj 2015

@anucha27 ano, vysavam 🙂

jezkovyoci
24. aug 2017

@ddankaa2 uz ste prisli na to kde bola chyba? Mne tiez ostavaju smuhy. Neviem v com to zle robim. Vdaka.

ddankaa2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz