Ponožky v sandáloch

osky
8. jún 2021

Prisiel cas,kedy sme konecne vytiahli sandale a ja mam v hlave polemiku.
Doteraz moj muz nosil sandale vzdy na boso,ale vsimla som si,ze tie sandale sa dost zaspinia,potom zapachaju.
Ci ma lacnejsie umele,ci drahe kozene....je to jedno.
Klasicke ponozky do sandal asi nie,to by vyzeralo komicky.
Ale take kratke,clenkove....co poviete?
Ako to maju vasi muzi?
Ako to riesite?
Hlupe komenty si odpustite,moj muz je cistotny clovek,toto problem nie je!😉😊

missviolet
8. jún 2021

Ponozky v sandaloch su strasne! Su na to spreje, ja si tiez do sandal striekam taky protismykovy sprej lebo sa mi niekedy ked sa spoti noha derie chodidlo... kvazi deodorant na nohy, obmedzi sa potenie aj v horucavach a odrazu ani sandale nesmrdia ci nemaju take tmave stopy nosenia...

evkamotka
8. jún 2021

Do beznych sandal urcite nie. Do takych sietovanych trekovych takmer uzavretych polotenisiek by sa to hadam zvladlo aj ked ja by som si nedala 🙂

kristina0103
8. jún 2021

nohy by som mu dolamala🙂 do sandal a slapiek urcite nie.

domiklik
8. jún 2021

@osky no ak máš napr crocks, neviem teda ci sú to sandále ale teoreticky by sme ich mohli zaradiť do tejto kategórie, tak si myslím, že je to vpohode dat si do nich biele športové členkov ponozky... Ale také tie klasické sandále z ktorých trčia prsty vpredu tak to nie, pre to nemám pochopenie prepáč 😃

mishka81
8. jún 2021

Ponozky v ziadnom priprade. Ale treba mu kupit dezodoracny puder na nohy, Vzdy pred obutim nech si nohy napudruje, potom nemaju tendenciu sa tak potit a lepit na sandale.

eeffka
8. jún 2021

ja osobne chodim bosa 3/4roka, ponozky nocim vylucne v zime. treba kupovat kozennu obuv a pouzivat antiperspirant, do sandaly ponozku isto nie, do sandalovej poltopanky ( neviem to lepsie pomenovat) nizku clenkovu telovu

jana_eyre_2
8. jún 2021

Ja neznášam ponožky, čízw pokiaľ nemusím, nenosím ich, radšej si viac krát do dňa umyjem nohy, milujem sandále alebo bose nohy.. môj muž však nosí trekove sandále a do nich dáva aj kratke ponožky, dávam tak občas aj deťom,, zväčša však chodia bose úplne.. podľa mňa to vyzerá normálne a dobre, vôbec neriešim či to je moderné alebo nie..

Podľa mňa raz niekto povedal ako to hrozne vyzerá v sandáloch a odvtedy sa od toho každý odpichava.. dôležité je, ako sa cíti človek čo má sandále na nohe, ale vo všeobecnosti vyzerajú podľa mňa krátke ponožky lepšie ako také čo sú natiahnuté do polky litok..

anja27
8. jún 2021

ludia riesia hluposti strasne kto ako co nosi ako to vyzera ved je to kazdeho vec. v com sa dobre citi nech nosi. ja nechapem taketo sudenie ludi ze nehodi sa to vsak robi s tym niekomu nieco? 100 ludi 100 chuti. ja nosim napr tenisky aj naboso a niekto si povie ze sa to nehodi a nema sa to tak nosit tak to prestanem nosit lebo niekto povedal? urcite nie 🙂

777januska777
8. jún 2021

Manzel nosieva ponožky v sandaloch, hlavne lebo keď sa mu nohy opalia, tak mu opuchnu. A nemám vôbec problém s tým, ze nosí ponožky v sandaloch.

kamagma
8. jún 2021

Ponozky nieee, mozno viac kusov obuvi a striedat.

nafka0483
8. jún 2021

@osky
Ak ma problem s potenim a s tym, ze sa sandale uspinia, tak nech si nohy napudruje, alebo pouzije taky ten sprej (ako deodorant) a vzdy ked ich vyzuje, tak nech ich ocisti od spiny a od potu. Neviem ako ti ponozka pomoze aby sa sandale neuspinili a pises ze preto smrdia.

Esteticky su podla mna ponozky v sandaloch strasne, ale neriesim ci to niekto tak nosi - ja to nerobim, lebo mne sa to nepaci. Navyse mne to ani nedava zmysel - noha v ponozke nedycha, cize podstata sandalov sa mi tym straca, ked noha nie je bosa.

domak2
8. jún 2021

Ved ak mu je to pohodlnejsie a lepšie tak nech nosi. Aspoň vieš, že nejde baliť baby 😁
Zas niekedy keď vidím stav nôh niektorých ľudí, ponozky by mali mať povinne 😅

777januska777
8. jún 2021

@nafka0483 noha v správnej ponožky dýcha. Len musíš mat bavlnené ponožky.

konikkon
8. jún 2021

@osky pánske sandále sú absolútne nevkusne. Vrcholom nevkusu sú ešte ponožky v sandaloch. Neviem poradiť, ja by som môjmu sandále vyhodila. Našťastie netreba, sam má aký taky pud sebazáchovy. Ak už tvoj musí nosiť sandále, tak určite bez ponoziek.

walteaa
8. jún 2021

Mne je vtipne, ako ludia podliehaju modnym trendom🙂 proste je "predpisane", ze ponozky do sandalov nie, tak nie🙊
Nuz za mna, preco by sme mali byt vsetci rovnaki a robit nieco len preto, lebo tak to robia vsetci ? 🙊😅 kludne nech nosi tie ponozky ak mu to lepsie vyhovuje, ved je uplne jedno, co si myslia cudzi ludia, nie ? 😊 kto chce, nech chodi naboso, kto nie, nech nosi bars aj podkolienky k sandalom, no a co, kazdeho vec😁

nafka0483
8. jún 2021

@777januska777 Pisem, ze mne to nedava zmysel. Monzo som zle napisala slovo "dycha" - mne osobne ked uz mam ponozku, tak je jedno ci mam na nej sandale, platenky, tenisky alebo cizmy, lebo noha nie je na volno a "nedycha" takym sposobm ako ked je uplne na holo. Nejde o to ci dycha realne, ale o ten moj pocit, ze uplne volna je len na boso :D

tenerifka
8. jún 2021

ja si myslim, ze je to vec osobneho vkusu, a ak ho niekto nema, tak je to jeho volba a cesta. Moj muz nikdy ziadne sandale nemal ani nema, rozviedla by som sa s nim, ak by mu to neskor vo vyssom veku napadlo (vidim bezne 80-tnikov v sandaloch).
Na plaz a k bazenu ma slapky, na vecer elegantne topanky, na deñ vzdusne tenisky s nizkymi ponozkami

terezka1947
8. jún 2021

@osky ponozky v sandaloch su divne....ale...manzel tiez obcas berie clenkove,tie nizsie ponozky do nich.
Nepotia sa tak nohy,neotlacaju ho,atd.

jana_eyre_2
8. jún 2021

@tenerifka no keď ako sandále považuješ len kožené sandále čo nosia dôchodci.. sandálov je x milión typov a považovať to všeobecné za nevkusne mi príde zvláštne..

trema
8. jún 2021

Ako sa idu ludia zblaznit z ponoziek v sandaloch a mne je to absolutne jedno 😀 fakt, nech si nosi v com sa citi dobre, kludne aj tie clenkove ponozky

rora
8. jún 2021

Kazde sandale (dospelacke,detské) cistim kazdy jeden den. A kazdy rok kupujem nove. Ponozky v sandaloch davam jedine detom a to rano ked je este chladnejsie a idu do skolky/skoly a potom to vyzuju. Ponozky by som dala dospelemu jedine v takych turistickych otvorenejsich "Sandalo teniskach" ci ako to nazvat, ale to fakt len kdesi na turistike....

nafka0483
8. jún 2021

Ja napriklad na takychto nevidim nic zle:
https://www.eobuv.sk/sandale-birkenstock-milano...
a napr. moj otec (ano uz takmer dochodca) nosi v lete nieco na tento styl. https://www.babylonia.sk/sk/sandale/1669-panske... - spredu vyzeraju ako uavrete, ale noha mu v to dycha a akurat pata je volna, cize to posobi vkusne. On ale nosi dlhe priedusne lanove nohavice k tomu, cize n aprvy pohlad ani nevidno ze su to "sandale".

osky
autor
8. jún 2021

@kamagma ver mi,ze strieda,
Topanok i sandal meme neurekom.
V beznych poltopankach ci inej uzavretej obuvi,kde ma oonozky,nie je problem.
Ide vyslovene o sandale.

Skusime tie spreje a pudre.

terezka1947
8. jún 2021

Tiez sa divim....kto rozhoduje o tom,co je IN a co nie?
Nejaka modna navrharka?modny casopis?kto?
Ludia sa nwvedia spravat,neovladaju zakladne pravidla cohokolvek a prave taki idu riesit,co kto ma mat oblecene.
Kto ma cit pre eleganciu,vkus,ten nepotrebuje poradcov.

sense
8. jún 2021

Ponožky v sandaloch nie,... Skúsiť Deodorant na nohy, ja napr pravidelne vytieram nielen sandále ale aj topánky octovou vodou... Pohlca pachy.

katkamatka7
8. jún 2021

@osky Ešte to príde, že sandále bez ponožiek budú zle. Predbehnite dobu.

nafka0483
8. jún 2021

@osky myslim ze aj salviovy caj je dobry na potenie - moze si urobit aj kupel na nohy z toho. A potom tie spreje, deo a naozaj zakazdym ked pride domov a vyzuje, tak vycistit - od potu, od prachu. Tak nebude mat co zacat smrdiet.

janinad
8. jún 2021

Ja s tym problem nemam, nech si ludia nosia co im vyhovuje. Mne napriklad vadi, ked mi dojde domov bosa navsteva. Treba sa obrnit od hlupych poznamok. Napr. mna kritizovali, ze nosim biele ponozky - no a co? Aj Michael Jackson ich nosil! Ja by som si zasa neobula tie divoke, co sa teraz nosia. Ale ked si ich niekto obuje, nekomentujem.

terezka1947
8. jún 2021

Mne tiez vadi,ked pride navsteva bez ponoziek.

osky
autor
8. jún 2021

@nafka0483 neviem co za ponozky pouzivas,ked ti v nich noha nedycha.
Ale my umelinove nemame..
a v sandaloch predsa dycha i cez ponozku...
Teda,myslim...

Inak dievcata,tento problem vnimam u väcsiny muzov v okoli.
To nie je len moj muz.
Proste bosa noha sa lahsie uspini,tym padom i sandala.okrem toho,predsa koza sa tren7m o obuv olupuje,mikrociastocky.a podla mna potom zapacha prave to.ani nie tak pot.
K tomu poberie prach z okolia...nie?
Je to logicke.
Moj.muz nema problem s nejakym extra potenim.
A pouzivame deodoranty..prave nechapem,ako moze v dnesnej dobe este niekto pachnut/najmä v podpazusi.../preto hladam rady.

Mne napr.sa samozrejme ponozky,tie klasicke vyssie ,do sandali nehodia.
Uvazujem vsak nad tymi clenkovymi.podla mna je to riesenie.
A presne ako niekto spominal-neotlacaju sa tak nohy,ani sa nebudu tak spinit.
@konikkon
@tenerifka

Dievcata,je to samozrejme vas nazor..
Ale preco teda vobec panske sandale existuju?
Aj muzi su len ludia,preco by sa mali dusit v poltopankach?
Mne skor pridu na bezne nosenie do prace nevhodne tenisky,to pre mna je obuv na sport,ci turistiku.
Muzovi ani sebe do prace...v ziadnom pripade.
A croxy nosime jedine doma po zahrade...
A musim povedat,ze sme uz nad nimi zlomili palicu
Gumace uz nie...coby akokolvek znackove boli.
Jedine tak do vody...

Skusim este kupit sprej na nohy,prio.puder..