Ponožky Dedoles - pomer kvalita a cena

laurika999
19. júl 2022

Ahojte,
aké máte skúsenosti z ponožkami Dedoles. Pomer kvality a ceny. Oplatí sa tam kúpiť ? Nie sú tenké, netrhajú sa ?
Ďakujem

kacena4
19. júl 2022

su pevne, hrubsie. mne nesadli. deti nosia

simona_11
19. júl 2022

Veľká reklama, pekne vzory ale ponožky úplne obyčajné, žiadny výnimočný materiál.

bbebe
19. júl 2022

normalne ponozky, nic vynimocne. ked kupis 1-2 pary tak ta to nejak extra nezabije ( co sa tyka ceny ) aj keby si bola vyslovene nespokojna. inak obycajne ponozky ako kazde ine 🙂

yoxinka
19. júl 2022

Sú pekné, ale ta mňa, kvalita oničom, už ich nekupujem. A to máme dámske, pánske, detské, bábatkovské. Bábatkovské sa po opratí scvrkli, detské dotrhané na prstoch, dámske a pánske, po pár mesiacoch a praní úplne preslabené päty po čase diery. Niekedy som ich dával aj do sušičky, ale to sa zničili po pár sušeniach. Odvtedy periem len na 40, šetrné programy, suším na sušiaku a aj tak sa ničia.

miskamicha
19. júl 2022

@laurika999 podla mna nahouby material...

maminkadeticiek
19. júl 2022

Nie su najjemnejsie,najelastickejsie,zmolkuju sa,urcite by som kupila radsej bambusove belindy kvalitativne,avsak mna stale bavia.Mam mnozstvo ponoziek a gatiek dedoles a vzdy mam lepsi den ked ich mam na sebe.Napriklad gatky a brazilky su kvalitne a velmi pohodlne.

lubmar
19. júl 2022

Na mnohych vzoroch je priserne tuha guma okolo nohy,a tiez sa niektore vzory zle obuvaju, lebo zvnutra sa pri obuvani zachytavaju prsty o tie vysivky vo vnutri.

matqa411211
19. júl 2022

Za mna super, zatial mi drzia vsetky, ale kupujem iba na akcie lebo za mna dat 7-8€ za ponozky + posta extrem, inak su take uzsie takze vysoke vedia trochu tlacit na clenkoch

galganka
19. júl 2022

Jediná vec, čo sa mi zbehla v sušičke. A to majú deti aj Pepco veci, aj všelijaké. Povyťahovali sa nitky, farby sú nijaké a ešte sa aj zbehli. Objednala som dvakrát. Viac nie.

katkami123
19. júl 2022

Pri ponožkách dedoles veľa mojich znamych nadáva na kvalitu, aj keď marketing a celu tu show okolo toho majú fajn. Naopak, kvalitnejšia je skôr značka fusakle.

emily_666
19. júl 2022

Dizajn vyborny, kvalita o nicom

shee11
19. júl 2022

Ak chces ozaj kvalitné ponožky, nie reklamu, kukni jeejdesign.sk 🙂

refly
19. júl 2022

Radsej by som si odtrhna nohy, ako by som si mala dat od nich ponozky. Mne ich reklama pokazde zdvihne tlak, asi niesom ich cielova skupina 🙂
Ceny prepisknute a za taky peniaz si uz asi mozes kupit aj lepsie ponozky... Alebo 10 parov z pepca.

smajliica
19. júl 2022

Fusakle mam podstatne radsej

tyrkysova_kobyla
19. júl 2022

Dedoles za mna onicom, prilis ma tlaci gumka, a to mam fakt tenke nohy. Tiez sa priklanam skor k Fusakliam. Okrem toho Fusakle siju na SK/CR, pricom Dedoles sa vyraba v Turecku, takze preferujem podporu lokalnej vyroby 🙂

jannka89
19. júl 2022

@laurika999 sama mám čo robiť aby som ich deťom natiahla na nohy,.inak si vedia ostatné ponožky obuť, ale tieto nie

nwnw
19. júl 2022

@laurika999 maju to deti, v kvalite nevidim rozdiel oproti ponozkam z inych obchodov. Akurat neviem ci sa scvrkli, ale asi treba kupovat o cislo vacsie

tehotna40
19. júl 2022

Mne sa v nich dosť potili nohy a gumička bola dosť tesná

laura164
19. júl 2022

Moja dcéra má chudé nohy a ledva ich jej natiahnem, guma je tesna, najradšej by som ich vyhodila

elizabet173
19. júl 2022

@laurika999 kúpila som jedny, samozrejme, zaujal ma vzor, ale kvalita nič moc, takže boli prvé aj posledné.

miskakyska
19. júl 2022

Mňa irituju..tyčku by som hodila, keď vidím na starom capovi každú ponožku inú 👻

elizabet173
19. júl 2022

@miskakyska aj v škôlke musia mať radosť, keď ich má zo desať detí....nespáriš ani keby čo bolo

miskakyska
19. júl 2022

@elizabet173 no tak tam urobia aj z nededolesiek dedolesky 🤣

matovicova
19. júl 2022

@laurika999 otras, ani zadarmo 🙈

nepic
19. júl 2022

@laurika999
Tiež sa prikláňam k názoru,že radšej Fusakle,aspoň podporíš domácu výrobu. Tieto dedoles som našiel dokonca aj na Aliexpresse.
A odkedy som dostal reklamu na dedoles a tam dvaja chlapi a nadpis že "Pre každého máme niečo" tak odvtedy dostali doma zákaz a také ponožky by som si neobul ani keby som hneď iné nemal a bola neviem aká zima. Keď takých oni podporujú,tak nech ich taký aj dotujú a kupujú si od nich.

ibrunova
19. júl 2022

Vraj majú finančné problémy, u nás už aj zrušili obchod.

evitka510
19. júl 2022

Ja som mala obdobie, že som objednávala vo veľkom, každý u nás doma mal min.5-6 párov. Ale musím súhlasiť s tým, že ponožky sa trhajú, mužovi na pätách, detom a mne zvyčajne na palcoch. Takze pribežne, keďže štopať neviem, končili v koši. Dnes máme doma asi posledný pár - tom a jerry. Takže tak.

babatkoo
19. júl 2022

@laurika999 tak pre nas sklamanie, kupila som synovi v akcii, viac vyhodit mi bolo luto a dobre som spravila. Zle sa mu obuvali, velmi dlhe boli, trapil sa s nimi ako s pancuchami, nesedeli mu na nohe a ani velkost nesedela. Ponozky su dosr tenke. Podla marketingu/reklamy som mala inu predstavu o kvalite.

7lenka11
20. júl 2022

kedysi som tam často nakupovala, najmä darčeky.. teraz už vôbec, išli dole vodou a celkovo kvalita oblečenia je hrozná

simiis
20. júl 2022

Ponožky mi sedia, ale vysoké sú skôr na užšiu nohu kedže tá guma na vrchu je dosť pevná, nežmolkujú sa, netrhajú teda u mňa zatial dobré, ale šľapky sa mi sa 2 mesiace rozpadli 🙂 ale aj tak radšej uprednostňujem Fusakle