Pompejská novéna

13. aug 2022

Baby, mate niekto z vas (asi skor tie veriace) skusenosti/psobne svedectva) s pompejskou novenou?

janetinka27
13. aug 2022

skus v skupinke veriace mamicky

chica007
13. aug 2022

Mame tu velku skupinu Veriace mamicky, kludne sa zapoj a ano, je vela svedectiev. Ja som osobne bola v Pompejach v Taliansku a zazila som zazrak uzdravenia. Posielam zopar svedectiev z modlitba.sk
Daniela
1. apríla 2022 at 11:16
Modlila som sa túto novénu za to, aby som – ak je to Jeho vôľa – spoznala muža, s ktorým mám vstúpiť do manželstva a aby som vedela, že je to on, keď ho stretnem. Približne na 40. deň novény som si začala písať s istým mužom cez jednu kresťanskú stránku. Asi na 50. deň sme sa stretli. A hneď som vedela, že je to ten, za ktorého som sa modlila – aj keď to neviem vysvetliť… Teraz sa modlíme za to, aby sme čím-skôr mohli vstúpiť do manželstva.+
Peto
26. februára 2022 at 10:05
Ďakujem tu draha Maminka, ze si ma vypocula a zachranila mi manzelstvo
Monika
23. októbra 2021 at 21:18
Pompejska novena, mi zachranila synčeka, padám z dôverou na kolená k Mariiným noham a prosím teraz o uzdravenie mojej mamky.

lucyluska
13. aug 2022

Modlila som sa ju začiatkom roku, za prácu...
Ponuky som nejaké mala, ale nepáčilo sa mi nič pocitovo... zatiaľ stále hľadám...a rozmýšľam že sa ju začnem znovu modliť, pre ten krásny pokoj ❤️⭐✨🌟

anjelik355
26. apr 2023

Ahojte, novenu som sa začala modliť keď som otehotnela, moje prvé tehotenstvo bolo bez komplikácií a však narodilo sa nám dievcatko s mnohými zdravotnými komplikáciami. Neskôr sa prišlo na to, že ma vzácne genetické ochorenie ktoré zapríčinil zmutovany gen ktorý som na ňu preniesla... Ďalšiemu bábätku sme sa teda vyhýbali keďže s dcérkou sme si prešli naozaj veľmi ťažkým obdobím...
No ale človek mieni Pán Boh mení a ja som po 10 rokoch opäť otehotnela. Nad tým že by som si bábätko nenechala som ani nerozmýšľala, začala som sa teda modliť pompejsku novenu a prosiť o zdravie bábätka. Moja prosba bola vypočuta narodila sa nám krásna zdravá dcérka a ja som pocítila neskutočnú radosť a vďaku za tento zázrak ❤️

stevvvka
26. apr 2023

Ja som sa ju modlila dvakrát. Prosila som o niečo, čo sa nedá zmerať, povedať, či sa splnilo, niečo abstraktne. Ale to nie je čary mary, že pomodlím sa a bude po mojom, ako automat, že zaplatíš, a Boh ti všetko splní. Viem však, že počas tej noveny prišli aj horšie dní, kedy som mala chuť to vzdať, aj rôzne pokušenia, ale už len ten čas, ktorý som venovala modlitbe, bol požehnaný.