Pompejska Novéna

erka33
28. feb 2022

Ahojte chcem vám podať svedectvo o Pompejskej Novene ktorá mi zmenila život . Pompejsku Novénu som sa začala modliť 3.1.2022 . Modliť sa tri ružence zo začiatku pre mňa nebolo vôbec ľahké no uvedomovala som si že treba vytrvať, v prosebnej časti som mala veľké nutkanie prestať no neprestala som. V ďakovnej časti to všetko začalo prosila som o pokoj v rodine a ten pokoj prišiel neprišiel zo dňa na deň ale postupne nenápadne prišiel .. som nesmierne vďačná že bola moja prosba vyslišaná a preto sa svami chcem podeliť o radosť ktorá má naplnila odporúčam vám všetkým sa ju pomodliť verím že sila Pompejskej Novény dokáže pomôcť aj vám z vašimi problémami okrem iného Pompejska Novéna alebo vďaka nej som si uvedomila že veľkú mieru toho nepokoja som na svedomí mala ja sama. Pompejska Novéna nám dá aj niečo iné nie len to o čo prosíme ale hlavne to čo v skutočnosti potrebujeme..

mariaveronikag
28. feb 2022

ďakujem za povzbudenie 🙂 Nechceš sa pridať do skupiny Veriace mamičky? 🙂 pozývam

gabyyygabriela
28. feb 2022

Čo to je?🙂

lucyluska
28. feb 2022

@erka33 ahoj, ja som sa modlila Pompejsku novénu od 01.01.2022 🌟 zatiaľ nič 🌟 som trpezlivá 🙏

merajka
6. apr 2022

erka33 ja som sa dostala na dakovnu časť, ale len po 38my deň a v podstate chýbal uz len kusok, no nezvladla som to.. moja situácia sa stale iba zhoršovala a stupnovala a ked som už nevládala, tak som sa nezvladla asi 3 dni po sebe pomodliť, potom som sa dočítala, ze sa nesmie vynechať ziadny deň, inak odznova... tak som to uz vzdala a skusim inokedy.

erka33
autor
16. máj 2022

@mariaveronikag jasné bola by som rada 🙂

lali89
5. júl 2022

Ahojte, aj mne táto krasna modlitba a viera v Pannu Máriu zmenila život, pred rokom v máji som mala podozrenie na mimomaternicové tehotenstvo, najprv sa nevedelo či sa tehotenstvo vyvíja alebo nie, pár týždňov má sledovali a dávali male nádeje ale nakoniec aj tak skončilo tehotenstvo kyretazou. V nemocnici som sa začala modlit k panne Márii pompejsku novénu, modlila som sa a prosila pannu Máriu aby som znova otehotnela a aby moje tehotenstvo bolo dobré a aby sa z neho zrodilo zdravé dieťatko. Tento rok v máji som porodila našu dcérku, prirodzene som otehotnela a to nám lekári dávali šancu menšiu ako percento. Za mňa bola táto modlitba veľká útecha a spása a má veľkú silu a som veľmi vďačná všetkým hore, panne Márii a aj ľuďom tu vďaka ktorym som sa o tejto modlitbe dozvedela♥️

mariaveronikag
6. júl 2022

@lali89 ❤🙏

kniznicocka
5. okt 2022

Je to uz sice staršia diskusia, ja som sa npvenu začala modliť vo februari, moja prosba nebola vypočuta ale verim že som dostala ine milosti, ktore vidim dennodenne, teraz znova sa modlim a zasebprosim o milosť 🙂 trpezlivosť

mariaveronikag
5. okt 2022

@kniznicocka 🙏🙏🙏