Pomôžem sociálne slabej rodine, poznáte nejakú?

158polica158
10. okt 2019

Baby okolie Topolcany, Partizánske,Nitra, Banovce. Poznáte niekto sociálne slabú rodinu? Maká by som záujem im pred vianocami pomôcť. Ale naozaj taký čo sú na tom zle. Žiadne že otec nerobi lebo nevymysleli fabriku pre neho za 10 rokov a fajčí jak lokomotiva a matka detto a teraz sedia ľutujú sa a pomôžte nám. .. naozaj takú ktorej pomôžem a budú radi a vážiť di to hlavne. Kľudne to môže byt aj nejaká babička ktorá sa stará o vnuka vnučku lebo sa vykašlali rodičia na nich.... ďakujem Vám

janage
10. okt 2019

@158polica158 moje skusenosti su, ze ti co sa fakt snazia nieco so svojou situaciou robit su prilis hrdy aby takuto priamu pomoc prijali. Ale su uz organizacie co sa takym cielene venuju a rodiny su preverene. Tou cestou by som isla

alexandra2468
10. okt 2019

@158polica158 ludialudom.sk 🙂

janage
10. okt 2019

@janage hrdiii,
@158polica158 u nas napr. Charity shop zdruzenie Snamidruhym. Pomahaju fakt overenym rodinam.

klarik707
10. okt 2019

charit mas kopec, kde najdes podla mna mnoho ludi, ktorym by sa tvoja pomoc zisla. ludialudom taka najznamejsia

svettii
10. okt 2019

Ten portál čo alexandra napísala je dobrý, tam vieš komu tie veci dávaš 🙂

h_petra
10. okt 2019

podporuj trebárs nejakú organizáciu

ludialudom.sk osobne ja neverím

158polica158
autor
10. okt 2019

@h_petra prečo neveríš ?

h_petra
10. okt 2019

@158polica158 videla som už pár príbehov na ľudiaľuďom, ktoré boli napísané vyložene tak, aby hrali na city, taký spôsob zbierania peňazí ja moc nemusím

0silvia0
10. okt 2019

@158polica158 zastav sa na socialnom odbore mestskeho uradu, oni by mali poznat svoju klientelu a vedia, kto potrebuje pomoc.

janage
10. okt 2019

@158polica158 možno by som oslovila aj dobreho anjela mohli by ťa nasmerovať na rodinu v tvojom okoli kde je člen ťažko chorý - nie len rakovina aj iné ťažké diagnózy. Hlavne ak je rodič samoživiteľ, má to fakt ťažké.

gubiko
10. okt 2019

@0silvia0 ochrana osobných údajov

janage
10. okt 2019

@gubiko ved mohli by sa tej rodiny spýtať, že majú ponuku na pomoc pre nich, s kontaktom či súhlasia, Ak bude rodina súhlasiť tak všetko bude OK

0silvia0
10. okt 2019

@gubiko nemyslím dať adresu a mená, ale pomoc (pravdepodobne materiálnu, peniaze asi zakladateľka nechce dávať predpokladám) priniesť na úrad a oni to posunú tam, kam treba.
Poprípade zorganizovať stretnutie priamo na úrade, keď sa chce, tak sa dá.

gubiko
11. okt 2019

@janage
@0silvia0 uhm 🙂

nyusika
11. okt 2019

ja osobne by som bepodmienovala pomoc následnou vdakou.
A nevylucovala deti z rodín, kde jeden (žiaľ, niekedy aj ibaj) rodičia žijú ako hovada.

janage
11. okt 2019

@158polica158 a este ma napadlo oslovit miestneho knaza, aj ked nie si nabozensky zalozena, oni maju vacsinou zmapovane viacpocetne, ci ine rodinky potrebujuce pomoc. A mozes to poslat cez farnost. Vysvetlis, koho chces podporit ako.

janage
11. okt 2019

@nyusika ja si myslim, ze to jevlen nestastne formulovane, zrejme mala na mysli aby sa veci naozaj vyuzivali a pomohli tym ludom. A neskoncili niekde v kute, ze take nechceme.

nyusika
11. okt 2019

@janage tiez si myslim, resp. dufam 🙂

natalia0902
Odpoveď bola odstránená
Zobraz