Pomohlo vám, keď ste pokropili dom a izby so svätenou vodou?

18. aug 2023

Pomohlo vám keď ste pokropili dom a izby so svatenou vodou? Aj muža ktorý je nepokrsteny? 😃
Od kedy sme sa nasťahovali do nového domu a sú to tri roky tak dosť sa hádame s priateľom. On je vecne namesačný a už stráca silu

beronsche
18. aug 2023

Vyrieste si problemy vo vztahu a mozno prestane byt aj namesacny...

suzitok
18. aug 2023

Námesačnosť sa rieši napríklad v spánkovom centre a nie polievaním svätenou vodou

viestta
18. aug 2023

Hadky sa riesia rozhovorom (dohovorom) a nie svatenou vodou. Ked sa neviete dohodnut, tak ani svatena voda nepomoze

kandelabra
18. aug 2023

Podla mna ak si veriaca a das si vysvatit dom nic tym nemozes pokazit. Ale! Naivne si mysliet, ze to vyriesi vsetky problemy, no to teda nevyriesi. Namesacnost sa da riesit, vztahove problemy tiez, ale na tom musite pracovat obaja a nie sa spoliehat na svatenu vodu.

denithestrange1993
18. aug 2023

O duchovi co sposobuje hadky som este nepocula

guliver19
18. aug 2023

Ano kybel svetenej vody do kazdeho rohu. Kazdy rok to tak praktizujem, plesniveju mi steny zo svetenej vody ale mi s priatelom sa nehadame

deti95060810
18. aug 2023

ak si veriaca tak má to zmysel, ale ak veriaca nie si tak zbytočne budeš kropiť dom sv. vodou...
môj svokor omylom vypil svokre sv. vodu a predstav si nič sa mu nestalo...😉

ibrunova
18. aug 2023

My sme starkej omylom vyliali svätenú vodu, doliali sme z vodovodu a nič prevratné sa nestalo 🙂

andrea_82
18. aug 2023

Ircite ny som chlapa nepolievala svatenou vodou. Ak chce, nech sa da pokrstit sam, po svojom vlastnom rozhodnuti.

btus
18. aug 2023

svätená voda nepomôže ak máte problémy vo vzťahu. A krst nerobí z ľudí lepších ľudí. Ani iných. Sú v živote dôležitejšie veci ako krst.

domkakvet
18. aug 2023

Ano pomoze to pokial si veriaca.

kopaniciarka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sara07
18. aug 2023

budeš mat pocit že si niečo urobila ale nie je to divné hodit to nech to vyrieši svätená voda ??
keby si sa uprimne porozpravala s priatelom boli by ste na tom lepšie, ono treba makat a nie sa modlit a svätenu vodu tahat

vorkola
19. aug 2023

No neuahuj si so svetenej vody,lebo svätenina to je . lebo si este nepreskocila ,S priatelom ked sa zatial nehadate , tak tie tvoje plesnive rohy izby by ti nepomohlo ani za kamion svetenej vody ,ale dobry priatel bez aj tvojho rozkazu nech rohy vysmirgluje zabetonuje s novym najjvrdcim betonomm vymalovat izbu ,zateplenie zvonka, a kyblami sa sa nepretakuj,lebo ti moze prasknut platnicka. A ked to ty spriatelom nevies co sa tyka aj hygieny ,zdravia obydlia,Tak nemusis to takto praktizovat, ..citujemano kazdy rok kybel sv. vody do kazdeho rohu, praktizuj kazdy rok tu plesninu odstranit.VIEM ,ze to pises na posmech, len aby ta to nejak nedostihlo, lebo Boh sa vysmievat neda a sv voda patri do duchovnej sfery.

vorkola
19. aug 2023

@guliver19 Predchádzajucich 9 riadkov mojho komentu patri tebe

vorkola
19. aug 2023

@vorkola Oprava nepretazuj lebo ti moze prasknut platnicka

guliver19
19. aug 2023

@vorkola Boh neexistuje mila vorkola😄

milanemila
19. aug 2023

No keby toto vedelo vyse 50% rozvedenych parov, tak hned by sa pokropili svatenou vodou a bolo by

danica2711
19. aug 2023

keby toto fungovalo, tak nám koník zakape, lebo veď čo tu budeme riešiť, keď na všetky problémy stačí svätená voda?

h2
19. aug 2023

Keď ťa štve chlap, tak tá voda by mohla pomôcť. Ale musí byť studená a aspoň za kýbeľ. Návod na použitie: vyliať na hlavu. Pozn.: Svätená byť nemusí. 😉

dkethe
19. aug 2023

Pomoze. Minimalne v tom, ze ak ty sa budes citit pokojnejsie, bude aj chlap.

Vies ze vacsine hadok sa da predist velkym duskom vody (nemusi byt svatena). Treba sa napit, ale neprehltnut a drzat v zavretych ustach 😝

deti95060810
19. aug 2023

@btus Sú v živote dôležitejšie veci ako krst. - tak ako pre koho... 😉

kandelabra
19. aug 2023
zuzinka888
19. aug 2023

@guliver19 dokaz to!

babulkomale
19. aug 2023

A potom sa nebude co? Usadzat prach? Vyskusam 👍🤪

guliver19
19. aug 2023

@zuzinka888 zamysli sa nad sebou, nad vesmirom, nad svetom😀

zuzinka888
19. aug 2023

@guliver19 ja sa zamyslam, a prave preto chcem od teba dokaz, ze neexistuje- lebo je to odvazne tvrdenie.

bloger
19. aug 2023

Ono to má svoj význam. Chráni to tých obyvateľov domu. Ja verím, že áno. Nevyrieši to ale všetky problémy.

sara07
19. aug 2023

inak ma fascinuje že v tomto storočí stále sa nájde niekto kto verí myšlienkam zo stredoveku , to sme sa vážne nikam nejak neposunuli ?
chápem že toto neboli nezatažuje, nenuti nič urobit alebo zmenit .. ale aj tak proste nechápem

guliver19
19. aug 2023

@zuzinka888 si prostoducha a s takymi sa zial neda konverzovat. Zi si v tom ze panbozko ta zachrani, ostatne pre prabe takych ako si ty si ho mocni ludia vymysleli.Aby drzali stado oviec, cize ludi ako ty, nejak v strachu a poslusnosti.